Kietaviškių bendruomenės narių visuotinis susirinkimas

Kietaviškių bendruomenės narių visuotinis susirinkimas
Kovo 9 d. kultūros namuose įvyko Kietaviškių bendruomenės narių visuotinis susirinkimas. Trispalvėmis gėlėmis ir vėliavėlėmis papuoštoje salėje susirinkę bendruomenės nariai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Skambėjo Maironio ir Justino Marcinkevičiaus eilės, liaudiškos dainos. Susirinkusiesiems buvo pristatyti vaikų piešiniai „Mano Lietuva“. Programą minėjimui parengė kultūros renginių organizatorė Rūta Vaičekonytė su bibliotekos vedėja Janina Černiauskiene.

Po minėjimo Kietaviškių bendruomenės nariai išklausė pirmininko Zigmo Mažeikos ataskaitą už 2011 m. Jis pasidžiaugė, kad bendruomenė šiais metais švęs savo veiklos dešimtmetį. Per tą laiką nuveikta nemažai darbų. Tačiau rimtesni projektai pradėti įgyvendinti nuo 2011 metų per Elektrėnų savivaldybės vietos veiklos grupę (toliau – Elektrėnų savivaldybės VVG). Vaikų džiaugsmui įrengta vaikų žaidimų aikštelė Kareivonių parke. Antras stambus įgyvendinamas projektas – „Kietaviškių parapijos salės rekonstrukcija pritaikant bendruomenės poreikiams“. Rekonstrukcijos darbai eina į pabaigą. Dar buvo teikta paraiška Elektrėnų savivaldybei dėl naujo kompaktinės plokštelės išleidimo minint kaimo kapelos „Volungė“ 15 metų koncertinės veiklos sukaktį. Paraiška buvo patenkinta ir plokštelė įrašyta. 
Praėjusiais metais Elektrėnų savivaldybės VVG buvo teikta dar viena paraiška – „Senųjų Kietaviškių kapinių sutvarkymas“. Paraiška patvirtinta, liko sulaukti sutarties pasirašymo.
Bendruomenės buhalterė parengė finansinę ataskaitą. Iš jos matyti, kad bendruomenės 2011 metų pajamas sudarė lėšos gautos iš Elektrėnų savivaldybės, iš rėmėjų UAB „BOEN Lietuva“, UAB „Elektrėnų statyba“, iš skirtų 2 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Kiti rėmėjai: V. Kartenio įmonė „Elektrėnų mėsa“, UAB „Kietaviškių gausa“, UAB „Bartžuvė“, UAB „Balkesta“ bei UAB „Giris“ prisideda rengiant Valstybės dienos minėjimo bei kitus renginius. Už paramą bendruomenė dėkoja savivaldybės vadovams ir rėmėjams.
Buvo atnaujinta Kietaviškių bendruomenės taryba. Zigmui Mažeikai ir toliau patikėtas bendruomenės pirmininko vairas.
Vykstant diskusijoms, atsirado iniciatyva Kareivonių parke prie vaikų žaidimų aikštelės pastatyti kietaviškiečių pagamintų suoliukų, šiukšliadėžių, pasodinti medelių. Iš tokių iniciatyvų matyti, kad Kietaviškių bendruomenė nusiteikusi darbingai. Tikimės, kad užteks energijos naujiems darbams ir iniciatyvoms įgyvendinti.

Bendruomenės pirmininkas
Zigmas Mažeika

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų