Kelionė, palikusi neišdildomus įspūdžius

Kelionė, palikusi neišdildomus įspūdžius

Spalio 17 d. gerų žmonių dėka 16 Vievio sanatorinės mokyklos mokinių ir 2 mokytojos vyko į Valstybinį  jaunimo teatrą žiūrėti spektaklio ,,Juzė Dykaduonis“. 18 kvietimų į šį spektaklį skyrė Jaunimo teatro administracija, o nuvežė VĮ „Automagistralė“ autobusas.

Sekmadienis buvo šiltas ir saulėtas, todėl išvykome anksčiau ir spėjome pasivaikščioti ir pasigrožėti Vilniaus senamiesčiu. Visi nekantravo pamatyti spektaklį. „O ką reiškia dykaduonis? Nejau tas Juzė buvo tinginys?“ – vis klausinėjo vaikai.

Šio spektaklio siužetas – žinoma pasaka, kurioje tėtis Dykaduonis siunčia savo tris sūnus Dykaduonius – Pruncę, Untę ir Juzę – į platųjį pasaulį laimės ieškoti. Bekeliaudami broliai sutinka Laumę raganą ir tris jos dukteris: Magdę, Barbę, Dalią. O jau šešiese laimės ieškoti daug linksmiau, drąsiau ir sudėtingiau, nes reikia išmokti galvoti ne tik apie save.

Visi džiaugėmės smagiais, o kartais ir pavojingais herojų nuotykiais. Pasaka   baigėsi laimingai, ir pilni neišdildomų įspūdžių, geros nuotaikos grįžome į mokyklą.

Visa grupė dėkinga Valstybinio jaunimo teatro administracijai ir VĮ „Automagistralė“ direktoriui Vladislovui Moliui už  turiningą ir smagią kelionę.

Gražina JUREVIČIENĖ,

Pradinių klasių mokytoja

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų