Keliautojų sportas pritraukia vis daugiau dalyvių

Keliautojų sportas pritraukia vis daugiau dalyvių

Šių metų balandžio 9 d., šeštadienį, Elektrėnų ir Vievio jaunieji keliautojai dalyvavo Kalnų turizmo technikos varžybose Sergejui Moisenkai atminti. Varžybos vyko Klaipėdos apylinkėse, Giruliuose, prie Antrojo pasaulinio karo gynybinių įtvirtinimų „Memel-Nord“. Elektrėnų sporto mokyklos komanda – Miglė Girnytė, Marija Narkauskaitė, Laurynas Uždavinys, Lukas Jachimavičius – su trenere Galina Jorudiene užėmė garbingą III-čiąją vietą savo amžiaus grupėje.

ESSM keliautojų sporto vadovas Kęstutis Dringelis

Nors iš vakaro daugelyje Lietuvos vietų buvo prognozuojama šlapdriba ir lietus – nepabūgusius iššūkių keliautojus po ilgos keturių valandų kelionės pasitiko saulėta Klaipėda. Čia mokiniai ne tik rungtyniavo įdomiai įrengtose kliūčių trasose, bet ir aplankė gynybinių įtvirtinimų bunkerius bei juose įrengtą muziejų. Šią galimybę keliautojams suteikė Klaipėdos karybos istorijos klubas. Nors ne visi su medaliais, bet praturtėję istorinėmis žiniomis bei įspūdžiais, visi jaunieji keliautojai džiaugsmingai tą patį vakarą grįžo namo.

Pastebėta, kad ekonominei krizei įsibėgėjus į keliautojų organizuojamas kalnų technikos daugiakovės varžybas kasmet susirenka vis daugiau komandų: maždaug pusantro karto daugiau nei 2007-2008 m. Gali būti, kad vaikų susidomėjimą keliautojų sportu didina ir prevencinės programos, kuriose turistiniai žygiai, kliūčių įveikimas, išlikimo stovyklos naudojamos kaip vaikų ir jaunimo ugdymo priemonės, reikalaujančios mažesnių lėšų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų