Kaziuko mugė Elektrėnų profesinio mokymo centre

Kaziuko mugė Elektrėnų profesinio mokymo centre

Kovo 2 dieną Elektrėnų profesinio mokymo centre girdėjosi šurmulys. Sporto salėje – vyko tradicinis, nuo 1996 m. organizuojamas renginys – Kaziuko mugė. Jau penkerius metus mugė – ne tik mokyklos bendruomenės, bet ir viso miesto šventė.

Penktadienį į Kaziuko mugę praeivius užsukti viliojo po centro kiemą sklindantis kepamų šašlykų kvapas ir liaudiškos muzikos garsai. Tie, kas susigundė čia užsukti, galėjo įsigyti įvairių rankdarbių, pamatyti, kaip reikia austi, paklausyti elektrėniškių dainų ir pasižiūrėti šokių.

Mugėje aktyviai dalyvavo šventės šeimininkai: darbų mokytojas Gediminas Paliokas kartu su mokiniais prekiavo suolais, kėdutėmis, taburetėmis, inkilais, lesyklėlėmis, virtuvės įrankiais. Merginos pardavinėjo kepinius, girą. Renginį vedė taip pat Elektrėnų profesinio mokymo centro mokinės Ana Ušatkina ir Simona Jablonskaitė.

Nuomonės apie renginį išsiskyrė: vieni teigė, kad nuo prekių gausos akys raibsta, visko norisi ir nežinia, ką pirkti, o kita dalyvė sakė neradusi čia nieko, ką galėtų pritaikyti namuose. Žinoma, visų skoniui neįtiksi.

Ir vis dėlto dauguma prekiautojų renginiu buvo patenkinti, nors beveik vieningai sutarė, kad šiemet pirkėjų buvo mažokai. Tačiau ne visada juk parduoti – didžiausias prekiautojo tikslas. Kartais užtenka tik būti pastebėtam, išgirsti gerą atsiliepimą.

Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorė Silvija Lengvinienė sakė, kad darant rankdarbį vien rankų neužtenka, joks gaminys nepavyktų be jausmo, kurio apgaubtas kiekvienas mugėje pardavinėjamas darbelis.

Nuotraukų galeriją galite pažiūrėti „Elektrėnų kronika“ Facebook profilyje.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų