Kaimynai merkė ūsą į alų

Kaimynai merkė ūsą į alų
Jeigu kam nors vis dar knieti burbėti, kad esame susvetimėję, kad, pasak Vytauto Šiškausko dainos, nebelinksma mūsų kaime, atvykti reikėjo į Kietaviškių  seniūnijos dainų ir sporto šventę ir pasidžiaugti, kaip kaimynai ūsą merkė į alų, o Kietaviškės skambėjo nuo dainų.

Su artėjančia Valstybės diena kietaviškiečius sveikino seniūnė Dovilija Cibulskienė, administracijos direktorius, kietaviškietis Henrikas Petrauskas, meras Kęstutis Vaitukaitis.  Kietaviškiečius žemiečių eilėmis apie Kietaviškes sveikino kultūrinių renginių organizatorė Rūta Vaičekonytė ir Kietaviškių moksleiviai, koncertavo Kietaviškių kaimo kapela „Volungė“ ir Kietaviškėse augusio Svajūno Mikutos grupė.

Tarp dainų, šokių ir seniai nematytų kaimynų kalbų vyko sporto   varžybos, kurias vedė  kūno kultūros mokytojas Anatolijus Pankovas. Kietaviškiečiai vyrai emocijas liejo lauždami rankas, mėtydami kelmus ir krepšinio kamuolio baudas bei žaisdami krepšinį 3prieš 3. Vitaminu C organizmą kietaviškiečiai prisotino žiūrėdami moterų nešimo varžybas ar karučių stūmimą su keleiviu. Nebuvo užmiršti ir vaikai – jie savo pranašumą rodė estafetėse. Visi rungtynių nugalėtojai buvo apdovanoti suvenyrais.  Štai jie – nugalėtojai:
Kelmo mėtymas: I vieta – Bliujus Tomas, II vieta – Lankas Deimantas, III vieta – Babciuonis Gediminas. svetai
Titaškių mėtymas: I vieta – Bliujus Tomas, II vieta – Stančikas Nerijus, II vieta – Gudelis Airidas.
Krepšinis 3×3: I vieta – Boen Lt: Mantas, Linas, Nerijus, II vieta – Mantas, Dominykas, Paulius
Vaikų estafetės: I vieta – Demjanovas Airidas, II vieta – Merkevičius Rokas, III vieta – Vasiliauskas Giedrius, Navickas Lukas.
Karučių stūmimas su keleiviu: I vieta – Aurimas, Darius, II vieta – Ervinas, Dainius, III vieta – Mantas, Gediminas.
Rankų laužimas: I vieta  –  Ramanauskas Algis, II vieta – Bliujus Tomas, III vieta – Lankutis Giedrius.
Moterų nešimas: I vieta – Mantas ir Monika, II vieta – Andrius ir Greta.
Gera šventes organizuoti kietaviškiečiams, nes čia klesti tankiai įsikūrusios įmonės, kurios paremia šventes. Seniūnė D. Cibulskienė prašė padėkoti įmonėms: UAB „Balkesta“, V. Kartenio įmonei „Elektrėnų mėsa“, UAB „Boen Lietuva“, UAB „Kietaviškių gausa“ ir parduotuvei „Giris“.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų