Kaišiadorių paukštynas – geras kaimynas

Kaišiadorių paukštynas – geras kaimynas
Julija Kirkilienė

Kaišiadorių paukštyne pradėjo veikti moderniausia Lietuvoje paukštienos pakavimo linija, padedanti išlaikyti natūralią ir šviežią mėsą, nenaudojant apsauginių dujų.

Į naujosios linijos atidarymo šventę kartu pasidalinti džiaugsmu kaišiadoriečiai pasikvietė daug svečių – tegul visi žino, kad didžiausiam paukštienos gamintojui Lietuvoje rūpi vartotojų noras rinktis natūralius ir šviežius mėsos produktus. Paukštieną lietuviai mėgsta: 1 gyventojas per metus suvalgo apie 25 kg. „Lietuvos gyventojams svarbiausia šviežios mėsos pakuotės funkcija yra šviežumo ir kokybės išlaikymas – šį kriterijų svarbiu įvardijo 84 proc. respondentų“, – kalbėjo Kaišiadorių paukštyno generalinė direktorė ir  „KG Group“ valdybos narė Palmira Rimdeikienė. „KG Group“ (Kauno grūdų grupė)  priklauso Kauno grūdai, Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynai, grupės vadovas – Tautvydas Barštys.  
Kas mėnesį bendrovėje pagaminama daugiau kaip 2,5 tūkst. tonų vištienos ir jos produktų. Apie 30 proc. produkcijos eksportuojama į Austriją, Daniją, Olandiją, Prancūziją, Vokietiją. Ketvirtį Lietuvos paukštienos rinkos užėmęs Kaišiadorių paukštynas, pasak direktorės, kokybe rūpinosi visada. Kaišiadorių paukštynas kontroliuoja visą broilerių auginimo procesą – nuo pat pašarų gamybos, veislinių pulkų priežiūros iki viščiukų pristatymo į skerdimo cechą. Broilerius Kaišiadorių paukštynui augina ir Elektrėnų savivaldybėje Daučiuliškių kaime įsikūrę AB „Zelvė“ ir UAB „Alesninkų paukštynas“, iš kiaulininkystės įmonės rekonstruota į paukštininkystės. Kaišiadorių paukštyno  atestuotoje įmonės laboratorijoje ir akredituotose šalies laboratorijose atliekami kiekvienos partijos žaliavų ir produktų tyrimai, tad vartotojui pateikiamos vištienos kokybė kelis kartus patikrinama. Kaišiadorių paukštyne dirba per 800 žmonių. Karjerą ten pradėjo ir elektrėnietė Rita Vilkelienė, dabar dirbanti  Vilniaus paukštyno finansų direktore.
AB „Kaišiadorių paukštynas“ 1999 m. įsteigė dukterinę įmonę UAB „Kaišiadorių paukštyno mažmena“, kuri valdo vieną iš didžiausių šiame sektoriuje firminių parduotuvių tinklą (57 parduotuvės) įvairiuose Lietuvos rajonuose. Elektrėnuose ir Vievyje  įsikūrusiose Kaišiadorių paukštyno parduotuvėse, kuriose darbo surado keletas savivaldybės gyventojų,  taip pat jau  galima įsigyti nauja Lietuvoje pakavimo linija fasuotos produkcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų