Kad apsispręsti būtų lengviau

Kad apsispręsti būtų lengviau
Artėja svarbus pasirinkimas, nuo kurio priklausys, kaip gyvensime ateinančius ketverius metus – vasario 27 dieną rinksime savivaldybės tarybą.

O kad atsakingai pasirinkti būtų lengviau, savaitraštis „Elektrėnų kronika“ kartu su Lietuvos žurnalistų sąjunga vasario 14 dieną organizuoja politinius debatus „Ateik, pamatyk, išgirsk, apsispręsk!“.
Savo nuomonės apie valstybės reikalus išsakymas – kiekvieno laisvo piliečio teisė ir pareiga. O tokie debatai bus puiki proga visiems Elektrėnų savivaldybės žmonėms išsakyti būsimiems tarybos nariams savo reikalavimus, lūkesčius, o, kas dar svarbiau, tai puiki galimybė pamatyti kandidatus iš arti, palyginti juos, išklausyti ir įvertinti jų sugebėjimą spręsti mūsų problemas.
Tokie politiniai debatai Elektrėnuose jau vyko prieš ketverius metus. Tada juos vedė portalo www.bernardinai.lt vyriausiasis redaktorius ir Piliečių Santalkos tarybos pirmininkas Andrius Navickas. Jis mūsų mieste vykusius debatus apibūdino kaip gyvus, įdomius, tačiau gyventojams patarė geriau apgalvoti klausimus, kuriuos šie užduoda politikams. Klausimai turėtų reikalauti konkrečių atsakymų, nes mūsų politikai yra įpratę kalbėti abstrakčiais lozungais, kurie neparodo jų pasirengimo dirbti mūsų labui.
Įsivaizduokite, jog šie debatai – pokalbis dėl darbo, o jūs – būsimas politikų darbdavys, ketinantis su jais pasirašyti terminuotą ketverių metų darbo sutartį. Debatuose kandidatai pateiks savo programas, kurias jūs galėsite įvertinti kaip motyvacijos laiškus.  
Politiniai debatai „Ateik, pamatyk, išgirsk, apsispręsk!“ vyks vasario 14 d. 17 val. 15 min. Elektrėnų kultūros centro salėje.  Politikus kviečiame ruoštis susiremti mūšyje dėl rinkėjų simpatijų ir atsivesti kuo gausesnę palaikymo komandą, o visus savivaldybės žmones kviečiame ateiti susipažinti su kandidatais, kad galėtų teisingai pasirinkti ir lengviau apsispręsti.

Redakcija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų