Jubiliejinė sveiko maisto šventė Palangoje

Jubiliejinė sveiko maisto šventė Palangoje

Palangoje spalio 1, 2 dienomis vyko jubiliejinė sveiko maisto šventė „Sveikos mitybos virusas“, organizuota Lietuvos sveikuolių sąjungos. Palangos miesto vasaros estradoje teminius stalus su sveiko vegetariško maisto patiekalais pateikė apie 15 kolektyvų iš visos Lietuvos. Šventėje dalyvavo ir Elektrėnų savivaldybės Sveikuolių klubas, Švietimo paslaugų centro kolektyvas, „Versmės“ gimnazijos mokiniai ir mokykla-darželis „Pasaka“.

Mokyklos-darželio „Pasaka“ vyr. auklėtoja Teresė Drisvenina

Sveikatos priežiūros specialistė Violeta Vėtrova

Parodai–konkursui mokykla-darželis „Pasaka“ paruošė maisto patiekalus, pavadintus „Stebuklų šalis“. Didžiausio dėmesio sulaukė „Šimtakojis“, pagamintas iš žirnių miltų blynelių  su įdaru.

Kaip ir kiekvienais metais sudaryta komisija vertino ir įvairaus pobūdžio prizais apdovanojo dalyvius. Buvo vertintas patiekalų skanumas, originalumas ir estetinis grožis. Elektrėnų mokyklos-darželio „Pasaka“ patiekalai buvo įvertinti diplomu ir prizu „Už žaismingai sveikus ir skanius patiekalus“.  Antrąją  dieną vyko seminaras-degustacija „Žalioji mityba ir žaliųjų kokteilių nauda“.

Dalyvius džiugino puikus Palangos oras, Baltijos jūra ir pasivaikščiojimai prie jos. Grįžome puikios nuotaikos, pasisėmę naujų idėjų apie sveiką gyvenimo būdą.

Dėkojame Švietimo paslaugų centrui už  puikiai suorganizuotą kelionę į šventę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų