Joninių linksmybės Elektrėnuose

Joninių linksmybės Elektrėnuose

Greta KAMANDULYTĖ

,,Joninių naktis — pati trumpiausia naktis. Tamsa nepastebimai keičia šviesą, laužų atšvaistės ir šešėliai, dienos trumpėjimo grėsmė šią naktį daro stebuklus. Trumpiausia naktis senovėje vadinta „Rasomis“ arba „Kupolinėmis“, vėliau tapo „Joninėmis“. Vidurnaktį pražys papartis, nepatingėkime jo paieškoti. O kas tą žiedą nuskina, sužino, kur paslėpti pasaulio turtai, ką ošia medžiai, ką šneka paukščiai.“ – kalbėjo šventės Elektrėnuose vedėjai Antanas ir Silvija Bielskiai.

Nors Elektrėnuose Jonai ir Janinos nedrąsiai lipa ant scenos pakviesti dėl savo puikių vardų, šventė kiekvienais metais būna vis kitokia ir dar įdomesnė bei linksmesnė. Šiemet elektrėniškius linksmino kolektyvai „Runga“ ir „Varnalėša“, 16 Hz, projekto „X faktorius“ dalyvės „Four Roses“, jaunimo grupės „The second hand“ bei kraštiečiai grupė „Basi“, koncertavo pop choras „Saulės spinduliai“ bei Elektrėnų meno mokyklos atlikėjai. Ir vietinių, ir svečių dainoms pritarė gausiai susirinkę elektrėniečiai ir svečiai, o grojant muzikai netrūko ir šokėjų. Kadangi šiemet neveikė nė vienas „Vaikų pasaulio“ atrakcionas, vaikučiai neturėjo užsiėmimo, tad daug šoko.
Kas nenorėjo dainuoti ir šokti, tie sportavo. Sporto rungtis vedė Irma Ivoškienė, Kęstutis Dringelis, Roma Ramanauskienė, Ernestas Glebkus. Virvės traukimo nugalėtojai – komandos „Relax“ ir „Halkis“. Ėjimo juosta rungtyje I vietą laimėjo Aurimas Uscila, II vieta atiteko Ovidijui Paulauskui. Taikliausią ranką (šaudymas iš lanko) turi Salomėja Vaiciukevičiūtė ir Joris Paplauskis. Smiginio nugalėtojai – Gytis Šakys ir Jokūbas Sabaliauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų