Jaunosios rankininkės pradėjo varžybų sezoną

Jaunosios rankininkės pradėjo  varžybų sezoną

Š.m. spalio 27 d. Alytuje vyko „Rudens taurė“ mergaičių rankinio turnyras,  kuriame dalyvavo ir Elektrėnų SC mergaičių komanda, treniruojama sporto mokytojos-trenerės B. Vaišnienės-Kavaliūnės.

Aikštelėje teko susitikti su Kauno, Varėnos, Alytaus l, Alytaus ll komandomis. Nors komanda susibūrusi vos antri metai, mergaitės parodė ryžtą kovoti, žaidė negailėdamos jėgų ir iškovojo lll vietą. Geriausiomis komandos žaidėjomis buvo pripažintos dvi mergaitės. Tai komandos kapitonė Augustė Žilinskaitė ir Karolina Zenevič. Nuo jų neatsiliko ir kitos žaidėjos. Pagyrimo žodžio nusipelnė Noja Tatarūnaitė, Gabrielė Mogilnicka, Kamilė Buinevičiūtė, Kamilė Kazakevičiūtė, Akvilė Žilinskaitė. 

Alytuje mūsų laukia daug varžybų, turnyrų. Jau lapkričio 2 d. vykstame į Garliavos „Rudens atostogos“ rankinio turnyrą. 

Tačiau didžiausias išbandymas tai dalyvavimas Lietuvos vaikų rankinio čempionate, kurio mažasis turas prasidės lapkričio mėnesį Eišiškėse. 

Visos komandos tėvelių vardu noriu padėkoti rėmėjams. Tai Elektrėnų savivaldybės SC direktoriui A. Vainauskui, Elektrėnų rankinio klubo „RK – Energija“ prezidentui Kęstučiui Jasiukaičiui ir UAB TOGA FMG direktoriui Vygantui Liutkui, padėjusiems įsigyti sportinę aprangą. 

Džiaugiamės, kad Elektrėnų mieste yra tikrų rankinio gerbėjų, kurie ne tik patys sportuoja, žaidžia rankinį, bet palaiko ir jaunąją kartą. Dar kartą ačiū tariame rankinio veteranams Kęstučiui Jasiukaičiui ir Vygantui Liutkui. 

Komandai linkiu gerų startų, daug pergalių ir karštos sportinės ugnelės. Mergaites, kurios mokosi 3–6 klasėse, kviečiu prisijungti prie mūsų komandos. Laukiame! 

 

Komandos trenerė 

Birutė Vaišnienė-Kavaliūnė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų