Jaunoji šaulė atstovaus Elektrėnams varžybose pajūryje

Jaunoji šaulė atstovaus Elektrėnams varžybose pajūryje

Virginija Jacinavičiūtė

Gegužės 17 d. vyko svarbus Elektrėnų LDK Algirdo 1-osios šaulių kuopos štabo susirinkimas. Jame nuspręsta, jog jauniesiems šauliams baigėsi teorijos pratybos ir prasideda vasaros sezonas, kai vyraus tik praktiniai užsiėmimai miškuose, kurių metu šauliai vykdys nuo dienos iki savaitės trukmės užduotis ir bus testuojami. Tai, pasak būrio vado Eivido Žemaitaičio, leis sužinoti, kokio lygio užduotis yra pasiruošę vykdyti jaunieji šauliai ir kaip gerai jie įsisavino teorines žinias.

3E. Žemaitaitis sako, kad šiais metais šauliai įgijo daug teorijos žinių, tokių kaip minų tipai, veiksmai su sprogmenimis, veiksmai minų lauke, išgyvenimo, būsto statybos, maisto ir vandens rinkimo, ugnies užkūrimo parankinėmis priemonėmis, taktinio judėjimo ir kliūčių įveikimo būdų ir kt.

Jaunieji Elektrėnų kuopos šauliai dėkingi Elektrėnų „Versmės“ gimnazijai ir jos direktoriui Egidijui Kontrimui, suteikusiam patalpas, kuriose vyksta teoriniai šaulių užsiėmimai. „Per šitiek bendradarbiavimo metų tarpusavyje šauliai Elektrėnų „Versmės“ gimnaziją vadiną „Šaulių namais“ ir neįsivaizduoja, kur kitur galėtų glaustis ir vykdyti Tėvynei svarbią veiklą“, – teigia Eividas. Šauliai į gimnaziją teorijos paskaitoms ir bendro fizinio lavinimo pratyboms grįš rugsėjį.

nugaletojaiJau susumuoti balandžio mėnesį Rūdininkų poligone vykusių Karaliaus Mindaugo 10-osios šaulių rinktinės šaudymo pratybų rezultatai. Elektrėniškiai šauliai džiaugiasi, kad kuopos jaunoji šaulė Deimantė Bandzevičiūtė užėmė pirmąją vietą. Deimantė atstovaus Elektrėnų LDK Algirdo 1-osios šaulių kuopos rinktinei šaudymo rungtyje Lietuvos šaulių sąjungos sporto žaidynėse, kurios vyks Giruliuose ir Palangoje gegužės 26-29 dienomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų