Jaunimo golfo čempionate rungėsi lietuviai ir latviai

Jaunimo golfo čempionate rungėsi lietuviai ir latviai
Liepos 22 d. įvyko didžiausias vaikų golfo turnyras Lietuvos golfo istorijoje. Jaunimo golfo čempionate „Pipiras Open“ dalyvavo 64 jaunuoliai (44 latviai ir 20 lietuvių).

Latvijos atstovai atvažiavo net iš trijų skirtingų golfo klubų: Viesturi GC, Ozo GC ir Saliena GC. Dieną prieš turnyrą visi dalyviai žaidė bandomąjį raundą. Aikštyne tvyrojo linksma atmosfera.  Nepaisant golfo sporto šakos rimtumo ir reikalaujamo susikaupimo, „Sostinių golfo“ klubo laukuose skambėjo vaikų juokas. Vakare lietuviai ir latviai sužaidė ir futbolo mačą.
O liepos 23 d. vyko mačas „Pipiras“ – „Viesturi“. Tai tradicinės, jau trečiąsyk vykstančios „Sostinių golfo“ klubo rinktinės ir Latvijos golfo klubo „Viesturi“ auklėtinių varžybos. Šį kartą namų sienos padėjo ir lietuvaičiai iškovojo jau antrą pergalę. Latvijos atstovų sąskaitoje  – tik viena.
Varžybų dieną vaikai buvo susikaupę ir nusiteikę pasiekti rimtų rezultatų. Nors varžybose dalyvavo jaunimas iki 18 m., tačiau rezultatai buvo neprastesni nei suaugusiųjų varžybose. Tai rodo jaunimo perspektyvas ir spartų sportinį šuolį.
Vyriausiųjų kategorijoje žaidė Lietuvos geriausias žaidėjas Kornelijus Baliukonis. Varžybose jis buvo neaplenkiamas. Sužaidęs vieną geriausių raundų karjeroje Kornelijus užėmė 1 vietą, jo rezultatas – 75 smūgiai.
Dalyviai buvo suskirstyti į 5 kategorijas pagal amžių. Kitais metais „Sostinių golfo“ klubas taip pat planuoja organizuoti atvirąjį jaunimo čempionatą.

Tomas Pranevičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų