Iškovojo kelialapius į Pasaulio ir Europos čempionatus

Iškovojo kelialapius į Pasaulio ir Europos čempionatus

Alytaus sporto ir rekreacijos rūmuose vyko Lietuvos dešimties sportinių šokių čempionatas ir pirmenybės, kur atskirose kategorijose varžėsi 198 šokėjų poros iš įvairiausių šalies miestų bei klubų. Čempionato nugalėtojai ir prizininkai iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos ir Pasaulio čempionatuose, kurie šiais metais vyks Moldavijoje (Europos jaunimo čempionatas), Vengrijoje (Europos suaugusiųjų čempionatas), Vienoje (Pasaulio suaugusiųjų čempionatas), Rygoje (Pasaulio jaunimo ir jaunių II gr. čempionatas).

Pagrindinėje suaugusiųjų kategorijoje čempionato nugalėtoja tapo elektrėnietė, Elektrėnų sportinių šokių klubo „Reveransas“ šokėja Indrė Kučinskaitė. Kartu su partneriu Edgaru Baltaragiu finale jie aplenkė visus konkurentus ir pirmą kartą iškovojo čempionų titulą.
Klubo „Reveransas“ vadovas Remigijus Suslavičius sako, kad šis įvykis ypač svarbus Elektrėnų savivaldybės visai sportinių šokių ir sporto bendruomenei, nes net ir tobulindama savo meistriškumą pas geriausius Lietuvos ir Pasaulio trenerius Indrė atstovauja Elektrėnų sportinių šokių klubui „Reveransas”. Dažniausiai sportininkai, išvykę studijuoti į didžiuosius miestus, atsisveikina su klubais ir treneriais, vedusiais juos sporto keliu nuo vaikystės bei padėjusiais jiems suformuoti puikią techniką bei pagrindinius sportinius principus, ir pradeda atstovauti didiesiems sporto klubams. Tačiau Indrė ir dabar atstovauja Elektrėnams, manydama, kad gimtajame mieste įgyti pagrindai lemia šiandieninės sportinės karjeros sėkmę.
Elektrėnai turi gilias sportinių šokių tradicijas, iš čia kilę ir Elektrėnams atstovavę Pasaulio čempionas Donatas Vėželis, Pasaulio finalistas Šarūnas Greblikas, daugkartiniai Lietuvos čempionatų prizininkai ir finalistai Astra Vilinausk aitė – Suslavičienė ir Remigijus Suslavičius, Lietuvos čempionatų finalistai Paulius Daniūnas, Agnė Vitkauskaitė, Dangis Šalaviejus bei daugybė Lietuvos pirmenybių finalistų ir nugalėtojų.
Visų šokėjų vardu sveikiname Indrę Kučinskaitę, pirmą kartą iškovojusią čempionų titulą Elektrėnams ir dar kartą patvirtinusią visai Lietuvos sportinių šokių bendruomenei apie stiprias ir gilias šokių tradicijas Elektrėnuose.
Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų