Šių metų ,,Vaikų Eurovizijoje“ elektrėniškiai gerbėjų nenuvylė

Šių metų ,,Vaikų Eurovizijoje“ elektrėniškiai gerbėjų nenuvylė

„Vaikų Eurovizijos“ finalas šiais metais vyko rugsėjo 18 d. Renginį tiesiogiai transliavo Lietuvos televizija. Dėl kelialapio į tarptautinį konkursą šįmet rungėsi 11 pretendentų: 10-15 metų atlikėjai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Palangos bei mūsų Elektrėnų. Elektrėnams atstovavo Elektrėnų meno mokyklos mokiniai Daumantas Bagdonavičius ir Agnė Lukaševičiūtė, kuriuos konkursui parengė mokytojai Gaiva Židonytė ir Aurimas Medzikauskas.

Red. inf.

Iki rugpjūčio 16 d. Lietuvos televizija kvietė visus jaunuosius 10-15 metų atlikėjus teikti paraiškas „Vaikų Eurovizijos“ nacionalinei atrankai. Išklausiusi gautus kūrinius, speciali komisija išrinko 11 geriausių dalyvių, kurie pasirodė finale.

Vaikų pasirodymus vertino telefonu balsavę žiūrovai ir komisija. Joje darbavosi LTV muzikos laidų prodiuseris Jonas Vilimas, operos vokalistai Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė, chorvedė Eglė Nepaitė, LTV laidų vyr. režisierė Asta Einikytė, dainininkas Donatas Montvydas ir vokalo pedagogas Artūras Novikas. Pagal konkurso taisykles, dainą vaikai turi rašyti patys, tačiau jiems gali talkinti profesionalūs kūrėjai.

Agnė Lukaševičiūtė atliko kartu su mokytoju Aurimu Medzikausku sukurtą ritmingą dainą ,,Balti sparnai“. Scenoje jai talkino šokėjos. Agnė puikiai judėjo pagal muziką ir, kaip kritikai teigė, pataikė į dabartinę popmuzikos madą. Į konkursą atvykusi mergaitės palaikymo komanda nepamiršo publikai pranešti, kad mergaitė laisvalaikiu dirba ir fotomodeliu.

Apie Daumantą Bagdonavičių konkurso užkulisiuose buvo kalbėta taip: „Kaip Justas Lapatinskas, tik jaunesnis“. Daumantas atliko taip pat kartu su mokytoju sukurtą dainą „Namai“. Daumantui jau penkiolika ir jis daugiau negalės dalyvauti „Vaikų Eurovizijos“ atrankose. Belieka tikėtis, kad su muzika jis draugaus, ir ką gali žinoti, – galbūt jį pamatysime kitais metais ir suaugusiųjų Eurovizijoje.

Taigi pasibaigus nacionalinės atrankos finaliniam etapui, susumavus žiūrovų ir komisijos balsus, Daumantas Bagdonavičius užėmė garbingą 4-tąją vietą, o Agnė Lukaševičiūtė – 5-tąją. Šių metų „Vaikų Eurovizijoje“, kuri vyks Armėnijos sostinėje Jerevane,  Lietuvai atstovaus palangiškė Paulina Skrabytė su daina „Debesys“.

Dėkojame elektrėniečiams Agnei ir Daumantui bei jų vadovams už gražius pasirodymus nacionalinėje „Vaikų Eurovizijoje“, jų tėveliams už visokeriopą paramą ir palaikymą, žiūrovams už palaikymą ir aktyvų balsavimą, ir Jerevane linkime sėkmės Paulinai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų