HC „Balticos“ išvykoje laukia jėgų išbandymas

HC „Balticos“ išvykoje laukia jėgų  išbandymas

„Balticos“ komanda tęsia pasiruošimą būsimiems susitikimams išvykoje su diviziono lyderiu Liepojos „Metalurgs“ ekipa. Vyriausiojo trenerio Aigaro Cipruso paprašėme pakomentuoti paskutines naujienas:
– Pasiruošimas vyksta pagal planą, treniruojamės du kartus per dieną. Kai kurie žaidėjai turi nedidelių traumų, tačiau tikimės, kad iki išvykos jie pasveiks.

– Po reabilitacijos grįžo puolėjas Konstantinas Isaevas.
– Taip, esu geros nuomonės apie šį žaidėją, tačiau nerimauju dėl jo peties, tad apie geriausią jo būklę kol kas dar kalbėti anksti. Labai tikimės, kad Konstantinas galės padėti komandai per kitas rungtynes.
– Įvardinkite komandos žaidėjų penketus.
– Kalbant apie puolėjus, pirmajame penkete liko Nikulinas, Rybakovas, Tsukanovas. Antrajame penkete treniruojasi Rejžekas, Novikovas, Šerbatiukas. Trečiajame kartu su Zonenbergu treniruojasi krašto puolėjai Bizajevas ir Konovalovas. Ketvirtajame penkete kol kas žaidžia tik Sadauskas ir Isaevas. Gaila, tačiau nedidelę traumą turi A. Fiščevas, tačiau esu tikras, kad jis greitai pasveiks.
Gynėjų poros yra tokios: Burzala-Rastenis, Taurinšas-Wilhelmas, Boicovas-Grišatovas. Taip pat laukiam sugrįžtančio Artūro Rybakovo.
Vartininkai Kuzminas ir Luley abu sveiki ir treniruojasi įprastu režimu.
– Ar ruošiate „taktinių siurprizų“ būsimam varžovui?
– Svarbiausia, kad gerai pasiruoštume būsimai kovai. Kiekvienas iš likusių šešių susitikimų labai svarbus ir turės didelės įtakos galutiniam reguliaraus sezono rezultatui. Būsimos rungtynės taps ir svarbiu jėgų išbandymu, nes jei pateksime į atkrintamąsias varžybas, teks žaisti su stipresniais varžovais.
Primename, kad paskutines šešerias reguliaraus MHL sezono rungtynes HC „Baltica“ žais išvykoje. Vasario 2, 3 d. 13 val. Latvijoje „Baltica“susitiks su „Metalurgs“ ekipa. Vasario 13, 14 d. 17 val. Rusijoje žais su „Dmitrov“, o vasario 16, 17 d. 13 val. taip pat Rusijoje susitiks su „Zelenograd“ ekipa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų