Gražūs darbai – iškalbingesni už gražius žodžius

Gražūs darbai – iškalbingesni už gražius žodžius
Vasario 11 d. minėjome Pasaulinę ligonių dieną. Šią dieną nesnaudė ir Jaunimo Organizacijos DARBAS (JOD) Elektrėnų skyriaus jaunimas. Šie jauni, aktyvūs žmonės skubėjo į Elektrėnų savivaldybės ligonines praskaidrinti ligonių kasdienybę.

Jaunimas aplankė VŠĮ Vievio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę, VŠĮ Abromiškių reabilitacinės ligoninės vaikų skyrių ir VŠĮ Elektrėnų ligoninės pacientus. Ligoniams buvo įteikti spalvoti balionai su palinkėjimais greičiau sveikti.
Pasak JOD Elektrėnų skyriaus pirmininko Vaido Kaluževičiaus, ši akcija jau tapo tradicija. Jos tikslas parodyti visuomenei, kad jaunimas nėra abejingas žmogaus nelaimei.
Prie akcijos prisidėjo ir Jaunimo Organizacijos DARBAS vicepirmininkė Laura Čižiūtė, kuri džiaugėsi narių aktyvumu ir gražiomis idėjomis.
Skyriaus nariai vieningai sutinka su senovės Romėnų filosofo Senekos pasakytais žodžiais „Į gerą sunku pastūmėti pamokymais, lengva – pavyzdžiu.“
JOD Elektrėnų skyriaus pirmininkas kviečia jaunimą prisijungti prie organizacijos veiklos. Išsamesnę informaciją ir kontaktus rasite www. jod.lt

Vilija Vaikšnoraitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų