Globos namų darbuotojų ir gyventojų talka

Globos namų darbuotojų ir gyventojų talka

Balandžio 16-osios rytą Elektrėnų socialinės globos namų darbuotojai rinkosi  prie globos namų, geranoriškai pritardami ir prisidėdami prie aplinkos tvarkymo akcijos  „Darom-2011“.

Danutė Suchockienė, Elektrėnų socialinės globos namų direktorė

Prie mūsų prisijungė ir keletas stipresnių globos namų gyventojų: Janina Cibulskaitė, Rimas Bagdanavičius, Albinas Kairys, Pranas Brazauskas. Buvo nutarta sutvarkyti teritoriją, esančią už globos namų teritorijos ribų, šalia tvenkinio ir pradinės mokyklos.

Šią vietą (šalia elektros transformatorinės ir ten augančių eglaičių) labai pamėgęs jaunimas, ten susirenka pabendrauti ar, beeinant iš mokyklos į namus, pastoviniuoti, tačiau po tokių pasibuvimų mėtosi tuščios  alaus skardinės, nuorūkos ir kitos atliekos. Surinkome visas šiukšles, išgrėbstėme eglynėlį, tikėdamiesi, kad mūsų jaunimas radęs švarią gamtos vietą,  tokią pačią ir paliks.

Gamta – mūsų namai, todėl norint turėti juos švarius, gražius, reikia patiems juos mylėti, tvarkyti. Nuoširdžiai dėkoju visiems Elektrėnų socialinės globos namų kolektyvo darbuotojams ir gyventojams, prisidėjusiems prie aplinkos tvarkymo akcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų