Gerti vienam buvo liūdna – paskambino policijai, kad pasikalbėtų

2017 m. sausio 17 d., apie 12.36 val., Bendrasis pagalbos centras iš neblaivaus Elektrėnų gyventojo (gim. 1959 m.) gavo melagingą pranešimą dėl agresyvaus, neblaivaus asmens, kuris atsisako išeiti iš buto.

Atvykus Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnams, penkiasdešimt septynerių metų vyras neigė kvietęs pagalbą, o vėliau prisipažino, kad skambino, ir paaiškino, kad jam buvo liūdna gerti vienam, norėjosi pasikalbėti. Už administracinį nusižengimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau – LR ANK) 493 str. 2 d., vyrui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

2017 m. vasario 14 d. Trakų rajono apylinkės teismas (toliau – Teismas), išnagrinėjęs ir įvertinęs administracinio nusižengimo bylą, pripažino, kad vyras, kuris ne kartą yra baustas administracine tvarka (daugiausia už viešosios tvarkos pažeidimus, kuriuos padarydavo būdamas neblaivus), šį kartą administracinį nusižengimą padarė taip pat būdamas girtas, o tai yra viena iš sunkinančių aplinkybių, kuri turėjo įtakos administracinio nusižengimo padarymui. Kadangi policija buvo iškviesta be priežasties, Teismas už administracinį nusižengimą, numatytą LR ANK 493 str. 2 d., vyrui skyrė 500 eurų baudą.

Melagingi asmenų skambučiai ne tik trikdo pareigūnų darbą, bet ir trukdo prisiskambinti tiems, kuriems tuo metu iš tikrųjų reikalinga pagalba, todėl policijos pareigūnai dar kartą prašo savivaldybės gyventojų kreiptis į policiją tik kilus realiam pavojui žmogaus sveikatai, gyvybei, turtui.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų