ESSM padėka

ESSM padėka

Elektrėnų sporto mokykloje baidarių, kanojų irklavimą žymiai aktyviau pradėjome vystyti, kai pradėjo dirbti treneris Ovidijus Manomaitis. Per dvejus metus jau pasiekėme puikių rezultatų ir neplanuojame sustoti. Aišku, kad rezultatai priklauso ne vien nuo užsispyrimo, bet ir nuo sportinio inventoriaus kokybės, todėl padaugėjus moksleivių, norinčių irkluoti, prireikė pasukti galvą, kaip įsigyti valčių, irklų, motorinę valtį. 

2015 m. Elektrėnų sporto mokyklos biudžete numatyta skirti lėšų ilgalaikiam turtui, įsigyta valtis su pakabinamu varikliu treneriui, kad saugiai vestų treniruotes ant vandens. Taip pat prašėme visų, kas gali, padėti įsigyti baidarių bei kanojų. Malonu, kad atsirado žmonių, norinčių padėti. Elektrėnų seniūnui Antanui Šalkauskui padedant įsigijome dvi kanojas, Elektrėnų meras Kęstutis Vaitukaitis pažadėjo ir labai greitai nupirko baidarę profesionalams. Nors to ir negana, bet tai vis tiek malonus paskatinimas vaikams sportuoti.

Visą vasarą ESSM moksleiviai dalyvavo įvairaus lygio varžybose ir vežė namo apdovanojimus. Visai neseniai mūsų viltis – Gintarė Pališauskaitė – Trakuose „Brača sport“ varžybose kanoja (200 m) tarp jaunučių iškovojo III vietą.

Džiaugiamės nauju inventoriumi bei rezultatais ir dėkojame už pagalbą Elektrėnų savivaldybės administracijai ir direktoriui Virgilijui Pruskui, Elektrėnų savivaldybės merui Kęstučiui Vaitukaičiui, Elektrėnų seniūnui Antanui Šalkauskui.

                               Elektrėnų savivaldybės sporto mokykla

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų