„Energijos“ pajėgas papildė Ilja Zagretdinovas

„Energijos“ pajėgas papildė Ilja Zagretdinovas

Praėjusią savaitę prie Elektrėnų ledo ritulio komandos „Energija“ žaidėjų prisijungė legionierius iš Rusijos Ilja Zagretdinovas.

„Energijos“ inf.

 

Iš Ufos kilęs dvidešimt vienerių metų I.Zagretdinovas trečiadienį jau dalyvavo „Energijos“ treniruotėje ant ledo. „Į Vilnių atvykau vos prieš kelias dienas, o šiandien pirmą kartą treniruojamės ant ledo. Tiesą sakant, jaučiuosi puikiai. Visa ši nauja patirtis pranoko mano lūkesčius,“ – prisipažino pirmą kartą į Lietuvą atvykęs I.Zagretdinovas. Jaunasis puolėjas juokėsi, kad jį labai nudžiugino puikus lietuviškas klimatas lyginant su šaltesne ir žiemiškesne Ufa.

Ilja, ledo ritulį pradėjęs žaisti septynerių, anksčiau atstovavo Rusijos „Salavat Yulayev Ufa-2“ (2007-2008 m., 2008-2009 m.) ir „Toros Neftekamsk-2“ (2009-2010 m., 2010-2011 m.) klubams. Vienoje ledo ritulio stovyklų jis susipažino ir su dabartinės komandos draugu – „Energijos“ puolėju Romanu Aliapkinu. „Nuo mažumės sekiau Rusijos ledo ritulio naujienas, vėliau žaisdamas skirtinguose klubuose pažinau ir to pasaulio sistemą bei taisykles. Atėjo laikas pokyčiams, todėl pradėjau ieškoti alternatyvų, taip atsidūriau „Energijos“ komandoje“, – pasakojo I.Zagretdinovas.

„Visada svajojau žaisti Europos klube. Vilkėti „Energijos“ marškinėlius, žaisti Lietuvoje ir Latvijoje – man tikras iššūkis. Nors mes dar tik treniruojamės, mintyse aš jau rungtyniauju,“ – nekantriai laukdamas pirmųjų rungtynių sakė I.Zagretdinovas.

Artimiausiu metu Latvijos atvirajame ledo ritulio čempionate „Energija“ žais su „JLSS/Zemgale“ (gruodžio 3 d.) ir „SMScredit.lv“ (gruodžio 4 d.).

Iljos Zagretdinovo sportinė biografija

Gimimo data:  1990-10-14

Amžius: 21 metai, ūgis: 187 cm

Pozicija: centro puolėjas

2007-2008 – Rusijos „Salavat Yulayev Ufa-2“

2008-2009 – Rusijos „Salavat Yulayev Ufa-2“

2009-2010 – Rusijos „Toros Neftekamsk-2“

2010-2011 – Rusijos „Toros Neftekamsk-2“, „Toros Neftekamsk“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų