Enciklopedijos prenumeratorių žiniai

Enciklopedijos prenumeratorių žiniai

Kai kurie elektrėniečiai negali suprasti, kodėl Elektrėnų knygynas dirbo nuostolingai ir kodėl jį uždarė. Savivaldybėje juk gyvena daug šviesuolių, kurie knygas ne tik pirko, bet ir prenumeravo. Knygų prenumeratoriai mano, kad knygynas nuostolingai dirbo dėl neatsakingų darbuotojų, kurių savivaldybė nekeitė.
Uždarius knygyną paaiškėjo, kad 30 savivaldybės gyventojų buvo užsiprenumeravę Visuotinės lietuvių enciklopedijos XX tomą, bet… Šio leidinio jau išleistas XXI tomas, o Elektrėnų prenumeratoriai dar negavo dvidešimtojo. Uždarius knygyną paaiškėjo, kad ta prenumerata leidyklai net perduota nebuvo, o prenumeratoriai apie tai nebuvo informuoti.

Kad prenumeratoriai negaus to XX-tojo tomo, jau aišku. Bet ar atgaus jie pinigus, paklausėme savivaldybės administracijos Teisės ir personalo administravimo skyriaus vedėjo Gedimino Ratkevičiaus. Jis atsakė:
„Savivaldybės įmonė UAB „Elektrėnų knygų centras“ prieš nutraukdama veiklą liko skolinga fiziniams ir juridiniams asmenims. Savivaldybės administracija numato atsiskaityti su Lietuvos enciklopedijos prenumeratoriais, jiems pateikus atitinkamus dokumentus, patvirtinančius, kad jie užsakė leidinį, sumokėjo pinigus ir leidinio negavo.
UAB „Elektrėnų knygų centras“ prieš nutraukdamas veiklą perdavė savivaldybei šių prenumeratorių sąrašą, tačiau dėl šio sąrašo trūkumų (nenurodyti asmenų vardai ir adresai), savivaldybės administracija negali su jais susisiekti…“.
G. Ratkevičius kviečia asmenis, kurie prenumeravo Lietuvos enciklopediją, bet leidinio negavo, kreiptis į jį asmeniškai, savivaldybės administracijos Teisės ir personalo administravimo skyrių arba paskambinti telefonu Nr. 58012, kad galima būtų sutvarkyti atsiskaitymo su prenumeratoriais klausimą.
Visuotinę lietuvių enciklopediją nuo 2001 metų leidžia Mokslo ir enciklopedijų leidykla. Iki 2012 m. liepos mėnesio buvo išleistas 21 enciklopedijos tomas. Prenumeratoriams leidinys kainuoja tik 100 Lt. Bet svarbiausia, pasak vieno iš apgautojo prenumeratoriaus Vytauto Navaglausko, kad prenumeratoriai dažniausiai enciklopedijas prenumeruoja kolekcijai, o kolekcija be vieno tomo yra niekinė.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų