Elektrėnuose sukosi ,,Linksmybių karuselė‘‘

Elektrėnuose sukosi ,,Linksmybių karuselė‘‘
Jau aštuntus metus vykstanti ,,Linksmybių karuselė“ šeštadienio popietę į Elektrėnų kultūros centrą sukvietė  kaip niekad gausų tėvelių ir vaikučių būrį.

Pabūti stebuklų šalyje visus kvietė tos dienos vedėjas, ,,burtininkas“ Karolis Raulušonis, kuris šventę pradėjo, kaip ir dera tikram burtininkui, – burtais. Ir tik pavykus burtams, į sceną įėjo šventės dalyviai: Elektrėnų ,,Yamaha“ muzikos mokyklos dainavimo studija, kuri pašoko ir padainavo įvairių dainelių. Puikų vaidinimą ,,Stebuklingas medis“ sukūrė ir pademonstravo šventės laureatės Vilija Veikšnoraitė-Kaluževičienė ir Eglė Kundrotienė iš Vievio. Merginos iš Elektrėnų – Silvija Semionovaitė ir Ernesta Čižiūtė – taip pat turėjo ką parodyti, jos vaidino gerąją fėją ir karalienę Žiemužę. Gilučių dramos kolektyvas vaikučius nustebino ,,Viešniomis iš praeities“, kurios net nežinojo kas gi yra parduotuvė. Ir ką gi ten galima nusipirkti, pirmykštės merginos klausė vaikučių – ,,Ar ten galima nusipirkti ir mamutų?‘‘ – ,,Ne, galima nusipirkti vištienos“ – atsakinėjo jaunieji šventės žiūrovai. Kokia gi šventė be komisijos? Garbingose komisijos kėdėse sėdėjo: Juozas Janonis (poilsio vakarų vedėjų konkursų laureatas), Ramutė Strebeikienė (Elektrėnų sav. Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė), Birutė Misiūnienė (Elektrėnų sav. Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė). Po visų ,,Linksmosios karuselės‘‘ dalyvių pasirodymų atėjo laikas kibti į darbą komisijai. Taigi, kol komisija sprendė, kas visgi buvo geriausi, žiūrovams dainavo Elektrėnų meno mokyklos chorinio dainavimo studijos mokiniai,  šoko Kultūros centro šiuolaikinio šokio šokėjai.
,,Nors buvo ir labai sunku apsispręsti, bet apsisprendėme“- kalbėjo komisijos nariai. Už programos tęstinumą apdovanojimą gavo „Yamaha“ dainavimo studija. Už ryškiausius personažus – ,,Viešnios iš praeities“, už geriausią scenarijų prizinę vietą iškovojo – moterys iš Vievio, kurios paruošė vaidinimą ,,Stebuklo belaukiant“. Tikėkimės, kad Kultūros centro renginių organizatorei Vidai Ališauskienei užteks energijos  šią nuostabią tradiciją tęsti dar ilgai ilgai, ir kiekvienais metais dalyviai vaikučius ir jų tėvelius nustebins dar originalesniais bei linksmesniais pasirodymais.  

Greta Kamandulytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų