Elektrėnuose nustatytas dar vienas chuliganiško vairavimo atvejis

Rugsėjo 26 d. Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai nustatė chuliganiško vairavimo atvejį. Elektrėnuose buvo sulaikytas motociklo „SUZUKI GSX-600“ vairuotojas – Elektrėnų gyventojas T.B. (gim. 1988 m.).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Draugystės g., apie 14.10 val. pastebėjo iš priekio pirmąją eismo juosta atvažiuojantį motociklą „SUZUKI GSX-600“. Vairuotojas, važiuodamas pirmąją eismo juosta, susilygino su antrąja eismo juosta važiavusiu lengvuoju  automobiliu,  staigiai pristabdė  motociklą ir iš chuliganiškų paskatų, norėdamas atkreipti aplinkinių dėmesį, keldamas pavojų tuo metu šaligatviu einantiems pėstiesiems, lengvojo automobilio vairuotojui ir sau, staigiai padidino greitį ir pradėjo važiuoti ant galinio rato. Taip pravažiavęs keletą metrų motociklininkas dideliu greičiu nuvažiavo, tačiau labai greitai buvo sustabdytas pareigūnų.

Neatsakingam motociklo vairuotojui pareigūnai surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1242 straipsnio 2 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų