Elektrėniečiai bėgimu pagerbė Medininkų žudynių aukas

Elektrėniečiai bėgimu pagerbė Medininkų žudynių aukas

Sekmadienį, liepos 31 d., Lietuva minėjo Medininkų žudynių dvidešimtmetį. Tiek pat metų sporto entuziastai pagerbia žudynių aukas estafetiniame bėgime iš Medininkų į Vilnių. Jubiliejiniame bėgime dalyvavo ir septyni Elektrėnų bėgikai.

Red. inf.

Pirmasis estafetės lazdelę į rankas paėmė Saulius Bauras. Vėliau 35 km nuotolį nuo Medininkų iki Vilniaus po 5 km išsidalinę bėgo Vaidas Kazakevičius, Egidijus Markūnas, Karolis Kaminskas, Marija Štabokienė, Julija Kananovič ir Domantas Kaminskas.

Elektrėniečių komandos kelionę ir  dalyvavimą bėgime organizavo Elektrėnų savivaldybės sporto mokykla.

Kaip praneša organizatoriai, kiekvienais metais estafetiniame bėgime dalyvauja apie pusšimtis komandų, kuriose bėga ne tik profesionalūs bėgikai, bet ir mokytojai, policininkai, muitininkai ir žuvusiųjų pareigūnų vaikai.

Estafetinio bėgimo tikslas – priminti, kokia brangi yra laisvė, ir kad ją visi privalome saugoti. Bėgikai startuoja prie Medininkų kelio posto memorialo, kur stovi septyni marmuro kryžiai, o savo kelią baigia prie Antakalnio kapinių Vilniuje.

Bėgimą organizavo Lietuvos policijos mokyklos Fizinio parengimo ir sporto poskyrio viršininkas, dalyvaujantis ir tradiciniame bėgime aplink Elektrėnų marias, Petras Pranckūnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų