Elektrėnų rajone naujas grūdų pirkėjas – „Kauno Grūdai“

Elektrėnų rajone naujas grūdų pirkėjas – „Kauno Grūdai“

Didžiausia kompleksinė Lietuvos žemės ūkio rinkos įmonė AB „Kauno Grūdai“ užbaigė intensyvų pasirengimą grūdų supirkimo sezonui. Nuo šiol ir Vievyje įmonė supirks įvairias grūdines kultūras. Naujas elevatorius taip pat buvo įsigytas Šeštokuose (Lazdijų raj.), įrengtos naujos supirkimo aikštelės Jurbarke ir Pilviškiuose (Vilkaviškio raj.), modernizuoti esami sandėliai.

Nerijus KATKEVIČIUS

Grūdus supirks Vievyje

„Elektrėnų ir aplinkinių rajonų ūkininkai jau gali vežti grūdus į elevatorių Vievio paukštyne. Jo talpa siekia 18 tūkst. tonų, superkame kviečius, miežius, rugius ir kvietrugius. Šiais metais vykdydami grūdų supirkimo sistemos plėtrą, daugiausiai dėmesio skyrėme klientų aptarnavimui. Siekiame ilgalaikės partnerystės, todėl sukūrėme lanksčią atsiskaitymo sistemą, kurios pagrindas yra tarpusavio pasitikėjimas ir greitas atsiskaitymas,“ – pabrėžė „Kauno Grūdų“ Augalininkystės verslo vadovas Raimundas Surdokas.

Jis pažymėjo, kad „Kauno Grūdai“ visoje Lietuvoje turi daug verslo partnerių – ūkininkų, kuriems tiekia trąšas, pesticidus, yra sudaryti išankstiniai susitarimai dėl atsiskaitymo grūdais.

„Be abejo, laukiame ir Elektrėnų rajono ūkininkų su kuriais įsipareigojimų nebuvo, tikėdamiesi ateityje tapti partneriais. Daug dėmesio skiriame aptarnavimo kokybei: didiname grūdų pralaidumą, užtikriname greitą jų priėmimą, dirbame klientui patogiomis darbo valandomis,“ – pabrėžė „Kauno Grūdų“ Augalininkystės verslo vadovas Raimundas Surdokas.

Supirkimo kainos svyruos

„Kauno Grūdų“ Augalininkystės verslo vadovas pažymėjo, kad prognozuojama, jog naujo grūdų sezono kainos bus nestabilios, todėl ūkininkams labai svarbu pasirinkti teisingą grūdų pardavimo laikotarpį, o supirkėjams turėti pakankamas talpas grūdams laikyti bei pasiūlyti ūkininkams naujų paslaugų. Štai, pavyzdžiui, Dzūkijos regione esantis „Kauno Grūdų“ elevatorius Alytuje talpina 70 tūkst. tonų įvairių rūšių grūdų. Tokios talpos leidžia grūdus sandėliuoti ilgesniam laikotarpiui. Šiame elevatoriuje teikiamos paslaugos, kurios naudingos visos šalies ūkininkams.

„Suderinus bendrovės „Kauno Grūdai“ galimybes ir augintojų norus, šį sezoną Alytaus elevatorius siūlo nemokamai saugoti grūdus. Ši paslauga leidžia pritraukti augintojų ir iš tolimesnių regionų, kurie gali išlaukti jiems patogios kainos, o tai savotiškai kompensuos šiek tiek didesnius transporto kaštus. Žinoma, rugiapjūtės metu laikas turi didžiausią vertę, tad operatyvus darbas ir greitas aptarnavimas yra dar viena stiprioji Alytaus elevatoriaus pusė, labai svarbi darbymečiu,“ – sakė R. Surdokas.

Šiemet „Kauno Grūdai“ grūdines kultūras superka 22 skirtingose vietose (savo ir nuomojamuose punktuose), kurios išsidėsčiusios Marijampolės, Alytaus, Šiaulių, Telšių, Vilniaus, Panevėžio, Tauragės, Kauno apskrityse. Daugiausiai koncentruojamasi centrinėje ir pietinėje Lietuvos dalyse. Pačios įmonės turimų sandėlių talpa yra apie 190 tūkst. tonų. Tai vieni iš didžiausių turimų pajėgumų Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Europos Pulsas

Keliai aukštumų link