Elektrėnų „Energija“ pasiekė trečią pergalę iš eilės

Elektrėnų „Energija“ pasiekė trečią  pergalę iš eilės

Sausio 27 d., penktadienį, Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai po baudinių serijos rezultatu 2:1  palaužė Rygos „HC Juniors“ ekipą.  Įveikę komandą, suburtą iš Latvijos jaunių rinktinės narių, elektrėniškiai turnyrinėje lentelėje su 27 tšk.  iš devintosios pakilo į aštuntąją vietą.

Raimonda Mailaitė, „Publicum“  projektų asistentė

 

Pirmajame kėlinyje nepavyko pasižymėti nė vienam klubui, tačiau jau antrojo  pradžioje          (26 min.) puolėjas Aurelijus Kriščiūnas išvedė „Energiją“ į priekį. Persvarą mūsiškiams pavyko išlaikyti beveik iki rungtynių pabaigos – 53 min. latvis Juris Zieminis rezultatą išlygino. Baudinių seriją elektrėniškiai laimėjo 2:1. Įvarčius pelnė Aivaras Bendžius ir Dovydas Kulevičius.

„Malonu laimėti trečias rungtynes iš eilės. Visa komanda prisidėjo prie pergalės. Didelį dėmesį buvome sutelkę į gynybą, drausmingai vykdėme trenerio nurodymus. Vartus puikiai saugojo Nerijus Daukševičius ir Arūnas Aleinikovas. Manau, kad mes labiau norėjome nugalėti“, – po rungtynių įspūdžiais dalijosi puolėjas Dovydas Kulevičius.

Komanda žaidė be dviejų traumuotų žaidėjų – Romo Aliapkino ir Dominyko Deksnio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų