Elektrėnų „Energija“ palaužė vienus iš Latvijos ledo ritulio čempionato lyderių

Elektrėnų „Energija“ palaužė  vienus iš Latvijos ledo ritulio čempionato lyderių

Sausio 21 d., šeštadienį, Vilniuje Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai rezultatu 6:4 po permainingos kovos įveikė Rygos „SMScredit.lv“ klubą. Nugalėję trečioje Latvijos atvirojo ledo ritulio čempionato turnyrinės lentelės vietoje esančią „SMScredit.lv“ komandą, bendroje įskaitoje elektrėniškiai uždirbo 3 taškus ir iš devintosios pakilo į aštuntąją vietą.

Raimonda Mailaitė „Publicum“  projektų asistentė

 

„Energijai“  įvarčius pelnė Arūnas Aleinikovas (22:35), Nerijus Dauksevičius (33:23), Petras Nausėda (35:01), Tomas Vyšniauskas (41:54), Šarūnas Kuliešius (48:21) ir Aivaras Bendžius (59:51). Pastarasis puolėjas buvo išrinktas geriausiu rungtynių žaidėju.

Svečiams įvarčius pelnė Renaras Kazanovas (12:00), Edvinas Silavniekas (14:27), Agris Ozolinis (34:06) ir Aleksandras Fadejevas (44:40).

„Pirmajame kėlinyje žaidėme silpnai, atsilikome vienu tašku, tačiau antrajame susikaupėme, pasivijome latvius, o trečiajame kėlinyje persvėrėme rezultatą. Manau, kad kiekvienas komandos narys puikiai atliko savo darbą. Be to, džiugu, kad turėjome galimybę žaisti Lietuvoje,  savų žiūrovų akivaizdoje. Jie buvo puikūs“, – rungtynes komentavo geriausiu žaidėju  pripažintas Aivaras Bendžius.

Tai antroji iš eilės ir septintoji „Energijos“ pergalė Latvijos atvirajame ledo ritulio čempionate. „Energijos“ žaidėjai dar turi galimybę pakilti į šeštąją turnyrinės lentelės vietą. Šią savaitę rungtynėse su „Latgale“ ekipa riešo traumą patyręs puolėjas Romanas Aliapkinas „Energijai“ negalės padėti dar mažiausiai dvi savaites.

Artimiausios Elektrėnų „Energijos“ rungtynės Latvijos atvirajame ledo ritulio čempionate vyks sausio 27 d., penktadienį, 17:15 val. – ekipa Latvijoje  susitiks su Rygos „HK Juniors“ klubu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų