Elektrėnų „Cowi“ skriaudė Klaipėdos „Wawa“

Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos čempionate dvi pergales į savo sąskaitą įsirašė Elektrėnų savivaldybės sporto mokyklos „Cowi“ komanda, kuri Klaipėdoje du kartus 9:5 ir 12:3 nugalėjo vietos „Wawa“ komandą.

Pirmojoje dvikovoje elektrėniškiams nebuvo lengva. Iki pat trečiojo kėlinio pradžios „Wawa“ ekipa nors ir retai svečiavosi prie varžovų vartų, tačiau turėjo vilčių kautis dėl pergalės. Tik trečiajame kėlinuke „Cowi“ ekipa įgijo didesnę persvarą ir atitrūko nuo varžovų.

Antrosiose rungtynėse „Cowi“ komandą į priekį tempė Tomas Mizaras, kuris jau pirmajame kėlinyje subombardavo varžovų vartus, pelnęs net 4 įvarčius iš eilės, o iš viso rungtynėse pasižymėjęs net 6 kartus.

Visus tris įvarčius Klaipėdos komandai pelnė Ervinas Bazevičius.

Klaipėdos „Wawa“ – Elektrėnų „Cowi“ 5:9 (2:3, 0:3, 3:3).

„Wawa“: Maksimas Ušakovas (2), Lukas Garbonis, Ervinas Bazevičius, Jurijus Balachoncevas po 1 įvartį.

„Cowi“: Dominykas Škadauskas, Tomas Mizaras po 2, Erikas Sadauskas, Vaidotas Rastenis, Donatas Vitte, Laurynas Stepankevičius, Vilius Krakauskas po 1 įvartį.

Klaipėdos „Wawa“ – Elektrėnų „Cowi“ 3:12 (1:7, 1:1, 1:4).

„Wawa“: Ervinas Bazevičius – 3 įvarčiai.

„Cowi“: Tomas Mizaras (6), Dominykas Škadauskas, Vilius Krakauskas po 2, Erikas Sadauskas, Aurimas Gaidauskas po 1 įvartį.