Elektrėnus virpino šokis

Elektrėnus virpino šokis

Tradicija tapo Elektrėnuose vykstantis modernaus šokio festivalis „Šokio virpesiai“. Sekmadienį jis vyko jau šeštą kartą. Nuo pietų iki pat vakaro vaikų ir jaunimo šokių kolektyvai rodė savo meistriškumą ir surengė net 59 pasirodymus. Šokiai vyko ne tik  scenoje: judesio kupinos buvo visos Elektrėnų kultūros centro erdvės. 

Šokėjai atvyko iš Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Trakų Vokės, Kulautuvos, Elektrėnų ir Vievio. „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos, Vievio gimnazijos šokių grupes ir Vievio gimnazijos duetą festivaliui paruošė Virginija Galiauskienė.  

Vertinimo komisija šiais metais buvo sudaryta iš profesionalų, gerai žinomų šokio pasaulyje: šokėjus stebėjo Marijanas Staniulėnas, Mantas Svirskis, Saulius Skambinas ir elektrėniškė choreografė Regina Butkienė.

Renginio iniciatorius, Elektrėnų kultūros centro direktorius Remigijus Suslavičius pasakojo, kad organizuoti tokį renginį panoro, nes pamatė, kad Elektrėnams to reikia. „Pirmais metais pabandėme organizuoti ir tikėjomės, kad suvažiuos kokie 5 kolektyvai, bet susirinko jų daug daugiau. Dalyviai ir jų vadovai sako, kad čia gera atmosfera ir jiems Elektrėnuose patinka. Nesvarbu, kad renginys konkursinis – konkurenciją mažai kas jaučia, visi  tiesiog gerai leidžia laiką. Sako, kad įvertinimai atitinka pasirodymus, giria scenografiją, garso kokybę,  organizavimą. Klausiau Marijano Staniulėno,  ką dar galima patobulinti, tai jis kiek laiko pagalvojęs atsakė, kad čia netgi per gerai“, – pasakojo R. Suslavičius.

Šokėjai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes: iki 11 metų, iki 15 ir iki 20 metų. Grupės po pasirodymų buvo suskirstytos į užėmusias trečiąsias, antrąsias ir pirmąsias vietas. Taip pat iš kiekvienos amžiaus grupės buvo atrinktas geriausias kolektyvas, kuriam atiteko „Grand Prix“.  Visus aukščiausius įvertinimus susirinko kauniečių kolektyvas „Flash Dance Studio”, paruošęs ne vieną pasirodymą skirtingose amžiaus grupėse.

„Elektrėniškių šokių kolektyvai dalyvavo konkurse pirmą kartą, ypatingų rezultatų nepasiekė, tačiau ir „autsaideriai” nebuvo, pasirodė visai neblogai”, – sakė Elektrėnų kultūros centro direktorius Remigijus Suslavičius.

 

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų