Elektrėnų kultūros centre atidaryta nauja paroda – Renatos Murashko (Muraškaitės) „Lietuvos didieji kunigaikščiai ir jų portretai“

Elektrėnų kultūros centre atidaryta nauja paroda – Renatos Murashko (Muraškaitės) „Lietuvos didieji kunigaikščiai ir jų portretai“

Elektrėnų kultūros centras džiau­giasi galėdamas pristatyti naują parodą „Lietuvos didieji kunigaikš­čiai ir jų portretai“, kurios autorė yra talentinga menininkė Renata Muraškaitė. Paroda bus eksponuojama visą lapkričio mėnesį.
Renata Muraškaitė – tai jauna menininkė, turinti įspūdingą akademinių laipsnių bagažą, įgytą Lietuvos ir užsienio universitetuose. Šiuo metu Renata Muraškaitė dirba rinkodaros srityje, bendradarbiaudama su tarptautiniais nuomonės formuotojais socialinių tinklų platformoje YouTube.

Parodos eksponatai – Lietuvos didžiųjų kunigaikščių portretai – meniškai vertingi darbai. Lietuvos valdovų ciklą sudaro 9 paveikslai, kuriuose vaizduojami žymiausi šalies valdovai bei istoriniai veikėjai. Paveikslai yra netradicinio stiliaus. Savo kūryboje ji naudoja komplementarias, ryškias spalvas, tarp kurių dominuoja mėlyni atspalviai. Renatos Muraškaitės paroda „Lietuvos didieji kunigaikščiai ir jų portretai“ kviečia lankytojus įsigilinti į Lietuvos istoriją ir meno pasaulį, atveriant naujas perspektyvas ir akimirkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų