Elektrėniškiai kviečiami keliauti palaikyti „Žalgirio“ vos už 7 eurus

Elektrėniškiai kviečiami keliauti palaikyti „Žalgirio“ vos už 7 eurus

Pagreitį įgauna Kauno „Žalgirio“ ir ilgametės komandos rėmėjos „Kautros“ organizuojamas „Žalgirio ekspresas“, kurio tikslas – patogiai, greitai ir pigiai į Eurolygos rungtynes Kaune suvežti krepšinio mylėtojus iš įvairių Lietuvos kampelių. Kelionės autobusu pirmyn ir atgal bei rungtynių bilietas kainuos vos 7 eurus!

Prieš mėnesį startavęs projektas sulaukė milžiniško pasisekimo ir į linksmybių sūkurį šią savaitę įtraukia ir Elektrėnus.

Kauno „Žalgirio“ arenoje liko paskutinės Eurolygos sezono rungtynės kovo 31 dieną su Manto Kalniečio atstovaujama Milano „EA7 Emporio Armani“. Viskas ko reikia: įsigyti kelionės bilietą internetu www.autobusubilietai.lt, jį pateikus „Žalgirio ekspreso“ autobuse, atsiimti rungtynių bilietą.

„Labai smagu matyti ir tuos pačius, ir naujus žaliai-baltus veidus, keliaujančius „Žalgirio ekspreso“ autobusais. Matome, kad tai tampa tradicija keliauti palaikyti mylimos komandos. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie aktyvesnio „Žalgirio“ palaikymo ir atvežti krepšinio aistruolius iš vis daugiau skirtingų miestų. Tikimės rekordinio keleivių palaikymo šiose rungtynėse. Padėkokime mylimai komandai už gerą sezoną Eurolygoje“, – kalbėjo „Kautros“ atstovas Mindaugas Sakalauskas.

„Žalgirio ekspresu“ Kauną per trejas rungtynes jau pasiekė daugiau nei pusantro tūkstančio Vilniaus, Marijampolės ir Alytaus gyventojų ar miestų svečių, tad prasiplėtus projekto šeimai, tikimasi dar didesnio gerbėjų antplūdžio „Žalgirio“ arenoje.

Kadangi pasiūlymų kiekis ribotas, o parodžiusi praktika leidžia tikėtis „Žalgirio ekspreso“ išpardavimo, pasirūpinti savo vietomis autobuse ir rungtynėse – reikėtų jau dabar!

Detalesnė informacija www.kautra.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų