Dėmesio! Sukčiai bando pasinaudoti banko Snoras nacionalizavimu

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato turimomis žiniomis, bandydami pasinaudoti padėtimi, susidariusia nacionalizavus banką SNORAS, sukčiai bando išvilioti žmonių pinigus. Šiuos kėslus gana išsamiai apibūdina šiandien, 12.10 val. nutikęs įvykis.

Mandagus vyriškis, telefonu paskambinęs garbaus amžiaus vilnietei, prisistatė „Snoro“ banko darbuotoju, įvardijo prasimanytas savo pareigas „finansų skyriuje“ ir pasivadino Lietuvoje neretai sutinkama Ramanausko pavarde. Apsimetęs banko atstovu, vyriškis iš karto ėmė priekaištauti, kad moteris yra jau atsiėmusi dalį „Snore“ laikyto indėlio, kad pinigai iš banko paimti neva „pernelyg anksti“ ir neteisėtai, todėl juos teks grąžinti pervedant į nurodytą sąskaitą ar grynaisiais pinigais, juos atiduodant atvykusiam „banko atstovui“.

Naudodamiesi proga, apgavikai stengiasi kuo daugiau sužinoti apie pašnekovų turtinę padėtį, išgauti bankuose turimų sąskaitų numerius, internetinės bankininkystės prisijungimo duomenis ir kitą panašią informaciją. Nors iki šiol apsimetėliams dar nėra nei karto pavykę įgyvendinti savo kėslų, tačiau nusikaltėliai išmaniai naudojasi psichologinio poveikio priemonėmis, todėl Vilniaus apskrities policija prašo gyventojų būti budriais, apdairiais ir netikėti, kad bankiniai klausimai yra lengvai išsprendžiami telefonu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų