Diena prieš moksleivių atostogas – metas susimąstyti

Diena prieš moksleivių atostogas – metas susimąstyti
Spalio 22 d. Vievio gimnazijoje įvyko VšĮ Vievio kultūros centro ir Vievio gimnazijos organizuotas seminaras devintų – vienuoliktų klasių mokiniams. Seminaro vedėjas – VšĮ „Kitas variantas“ lektorius Saulius Bagdonas.

Tai buvo tikrai neįprasti asmenybės tobulėjimo kursai. Saulius Bagdonas linksmai, patraukliai ir su nepaprastu entuziazmu pravedė mums, mokiniams, kone dviejų valandų paskaitą apie „kitą savęs pažinimo ir tobulėjimo variantą“: kaip efektyviau mokytis, siekti savo tikslų, norėti daugiau, kad daugiau gautum, galų gale, kaip sveikiau gyventi. Šis renginys buvo dar vienas pretekstas mokiniams susimąstyti apie savo ateitį ir gyvenimo tikslus. Visas temas grupėje aptarėme labai gyvai. Mokiniai su susidomėjimu klausėsi lektoriaus ir noriai diskutavo apie savo tikslus ir vertybes, kurių sąrašą markeriu Saulius surašė lentoje.
Pasibaigus paskaitai ir skambučiui vėl kviečiant į klases bei įprastas pamokas konferencijų salėje girdėjau kelis mokinius klausiant lektoriaus: „Kada vėl atvažiuosite?“ Manau, tai – geriausias įrodymas, kad tokių malonių ir naudingų iniciatyvų mūsų mokyklai labai reikia.

Kristina Kvietkauskaitė Vievio gimnazijos moksleivė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų