Dešimtą kartą bėgte iki Trakų

Šiais metais tradicinis 10-asis Sauliaus Bauro bėgimas maršrutu Elektrėnai–Vievis–Trakai, skirtas Juodojo kaspino dienai paminėti, sutapo su dar dvejomis šventėmis – Baltijos kelio dvidešimtmečiu ir Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimu. Simboliška, kad dešimtajame bėgime, startavo dešimt bėgikų. Jų priešakyje, žinoma, tolimų distancijų bėgikas, nepralenkiamas Saulius Bauras.
Atvykę savivaldybės vadovai linkėjo bėgikams sėkmės. Mero pavaduotojas Algimantas Adomaitis džiaugėsi, kad sportininkai pateks į Lietuvos istoriją. Seniūno pavaduotojas Algirdas Norvilas sakė besidžiaugiantis, kad nors Trakų ir Elektrėnų savivaldybės jau atskiros, tačiau sena tradicija vis dar sujungia savivaldybes bendram reikalui. Seniūnijos vardu taip pat buvo pasveikinta seniūnijos specialistė Nijolė Vlasenkienė, kuri buvo viena šio bėgimo iniciatorių prieš 10 metų. Saulius Bauras įteikė gvazdikų gimtadienį šventusiam kolegai, alpinistui, šaškininkui Algirdui Mišiniui.
Išklausę linkėjimų, pasidabinę marškinėliais su savivaldybės atributika, iš anksto gavę atminimo medalius, bėgikai po Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Vytauto Griščenkos paskelbto starto pajudėjo nuo Elektrėnų savivaldybės administracinio pastato Trakų link. Bėgikus lydėjo ir saugojo policijos ekipažas. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus duomenimis visas bėgimas vyko sklandžiai. Keletas bėgikų atstumą įveikė nepasinaudoję galimybe pailsėti autobuse, kuris lydėjo juos visą kelią.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų