Dešimtokai atsisveikinino su mokykla

Dešimtokai atsisveikinino su mokykla

Birželio 1 d. 23  Elektrėnų pagrindinės mokyklos dešimtokams nuskambėjo paskutinis skambutis,  paskelbdamas nueito kelio pabaigą ir naujojo pradžią, priversdamas susimąstyti apie tai, kas nuveikta, pasiekta, primindamas daug įvairių akimirkų, patirtų šioje mokykloje, kurioje mokiniai trumpai mokėsi, kurioje susirinko iš įvairių vietų ir rado prieglobstį.

Angelė NIKOLAJEVA, mokytoja

Klasės auklėtoja Silvija Ruplienė stengėsi, kad jos ugdytiniai patirtų kuo daugiau džiaugsmo, atrastų save, tikėtų, kad gyvenimas gražus ir viltingas. Ji vadovavosi principu  ne peikti, kritikuoti, bet suprasti.  Ji sušvelnindavo skaudžiausius konfliktus, mokė kiek įmanoma jų vengti, įrodydama, kad daugelio konfliktų priežastis – paprasčiausias kvailumas. Ji rūpinosi vaiko sielos sveikata, stengėsi formuoti stabilius dorovinius principus, kad vėliau jie atlaikytų ir niokojantį paauglio negatyvizmą, ir absurdiškas aplinkos pasaulio realijas.

Į atsisveikinimo su mokykla šventę dešimtokus lydėjo devintokai, skambindami varpeliu ir primindami, kad šį garsą mūsų mokykloje girdi paskutinį kartą. Salėje visus pradžiugino persirengusi klasės auklėtoja „Pepė Ilgakojinė“. Humoristiškai skambėjo žodžiai ir kiekvienam buvo dovanojami daiktai iš Pepės gyvenimo, kurie priminė dešimtokų išgyventas minutes.

Rimti ir susikaupę dešimtokai klausėsi auklėtojos ir direktorės žodžių, kuo gražiausių ateities sprendimų linkėjimų, patarimų saugoti jaunystės grožį, eiti doros ir tiesos keliu. Kiekvienam buvo surastas geras žodis, kai kurie apdovanoti  padėkos raštais.

Gerumo ir išminties dešimtokai mokė devintokus ir iškilmingai perdavė jiems mokyklos raktą ir testamentą. Padėkos žodžiai skambėjo ir mokytojams. Iš salės visi iškeliavo į lauką skraidinti balionų, vėliau klasėje valgė pyragą, padovanotą devintokų.

Mokslo metų baigimo proga mokiniams buvo padovanota nemokama išvyka į Nuotykių Akademiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų