Dailiojo čiuožimo varžybose „Jelgava Cup 2017“ iškovotos 4 prizinės vietos

Dailiojo čiuožimo varžybose „Jelgava Cup 2017“ iškovotos 4 prizinės vietos

Kovo 11–12 dienomis Latvijoje vyko dailiojo čiuožimo varžybos „Jelgava Cup 2017“. Šiose varžybose Elektrėnų savivaldybės sporto centrui atstovavo 6 trenerės Gintarės Žibortaitės auklėtiniai, kurie pelnė vieną sidabro bei tris bronzos taures.

Gabrielė Rinkevičiūtė, atlikusi programą, surinko 27,53 balo ir užėmė II vietą, Diana Viktorija Kartenė, beveik 3 balais pagerinusi asmeninį rezultatą, surinko 26,20 balo ir iškovojo III vietą.

Taip pat III vieta ir bronzos taurė atiteko Austėjai Žilinskaitei, kuri atlikusi laisvąją programą, surinko 33 balus. Tai asmeninis Austėjos rezultatas!

Greta Marija Čugunovaitė, čiuoždama „Advanced Novice Girls“ grupėje, atlikusi trumpąją ir ilgąją programas, surinko 72,85 balo ir iškovojo III vietą. Tai asmeninis Gretos Marijos rezultatas!

Taip pat pradžiugino Paulinos Paškevičiūtės rezultatas, kuriai teko varžytis tarp 22 sportininkių vaikų grupėje. Ji surinko 19,35 balo ir pateko į dešimtuką!

Pirmą kartą varžybose Latvijoje savo jėgas išbandė ir Emilija Pranukevičiūtė, kuri surinko 18,94 balo ir užėmė 7 vietą.

Džiaugiamės ir didžiuojamės sportininkais, kurie treniruodamiesi MU1 grupėje (treneris turi 10 akademinių valandų), koja kojon eina su aukščiausia Elektrėnų savivaldybės sporto centro dailiojo čiuožimo grupe MU4 (treneris turi 18 valandų). Ateityje labai tikimės, kad Gintarės Žibortaitės auklėtiniai, kurie dalyvauja tose pačiose grupėse ir tokio pačio rango varžybose bei atitinka Sporto departamento to paties ugdymo programų etapus, turės vienodas sportui sąlygas, kaip ir kiti to paties amžiaus Elektrėnų savivaldybės sporto centro vaikai.

Dailiojo čiuožimo klubo inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų