Dagio pamokėlės Elektrėnuose

Dagio pamokėlės Elektrėnuose
Seimo narys Rimantas Dagys pirmadienio vakarą apie Lietuvos politinę padėtį skaitė paskaitą savo partijos bičiuliams ir politika besidomintiems elektrėniečiams.

Viena iš pagrindinių nesėkmingo šios Vyriausybės valdymo priežasčių Seimo narys įvardijo komunikacijos trūkumą ir jiems, konservatoriams, nepalankias žiniasklaidos priemones, neatliekančias visuomenės informavimo pareigos. Jis padalino net lenteles, kaip žmonėms įteigta  apie biudžeto išlaidas, o kaip yra iš tikrųjų.
ghfghsrjsjs10
Pakalbėjęs apie silpnus valdančiosios koalicijos ministrus, nes stiprių nežino, kur rasti, apie tai, kad apie korupciją žmonės gali sužinoti daugiau ir stebėti jos lygio mažėjimą, apie energetikos ir atliekų tvarkymo sistemas, apie gerai įsisavinamas Europos Sąjungos lėšas, partiečius, Seimo narys pasiskundė, kad konservatoriams ne tik su opozicija, bet ir su koalicijoje esančiais kalbėtis tenka kaip aklam su kurčiu. Kalčiausi čia esą rinkėjai, išrinkę ne politikus, bet artistus, su kuriais jiems tenka dirbti. Bet darbai vyksta, valstybę nuo bankroto jie išgelbėjo, bet prarado politinių dividentų.  Seimo narys sakė manantis, kad protingai mąstantys žmonės įvertins konservatorių – krikščionių demokratų partijos pastangas mažinant korupciją, padedant verslui, ūkininkams, pritraukiant investicijas, tad savivaldos rinkimuose jų partija pozicijų nepraras.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų