Byla dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis perduota teismui

Byla dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis perduota teismui
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje, kurioje įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis pareikšti trims asmenims. Byla perduota teismui.

Tyrimo duomenimis, romų tautybės A.S. (gimusi 1986 m.) ir M.S. (gimusi 1990 m.) ne kartą neteisėtai įgijo ir laikė narkotines medžiagas, kaip nustatė ekspertai – heroiną, turėdamos tikslą jas parduoti, bei nekartą pardavė tyrimo metu nustatytam asmeniui. Dėl šių nusikaltimų joms buvo pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – BK) 260 str. 1 d.
Atliekant ikiteisminį tyrimą, birželio 9 d. Elektrėnų PK pareigūnai organizuotos prevencinės priemonės metu sulaikė A.S, kuri, pamačiusi atvažiuojančius pareigūnus, į pakelės žolę išmetė turėtas narkotines medžiagas (heroiną).
Abiem moterims teismas skyrė kardomąją priemonę – suėmimą.
Tos pačios priemonės metu pareigūnai sulaikė ir trečią asmenį, Vievio gyventoją A.T. (gimęs 1990 m.), pas kurį kratos metu buvo rasta psichotropinių medžiagų, kaip nustatė ekspertai – metamfetamino. Tyrimo metu jam buvo pareikšti įtarimai dėl baudžiamojo nusižengimo, numatyto BK 259 str. 2 d. (neteisėtas psichotropinių medžiagų įgijimas, laikymas ir gabenimas), padarymo.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų