Buvusiam policininkui Sigitui Šostakui pratęstas namų areštas

Buvusiam policininkui Sigitui Šostakui pratęstas namų areštas

Trakų rajono apylinkės teismas informuoja, kad tragišką avariją sukėlusiam buvusiam policininkui Sigitui Šostakui gegužės 31 d. pratęstas namų arešto terminas. Tačiau teismas pakeitė namų arešto sąlygas.

Parengta pagal 15min.lt ir Trakų raj. apylinkės teismo inf.

Kaip rašoma teismo pranešime, antradienį Trakų rajono apylinkės teismas trims mėnesiams pratęsė kovo 1 d. ikiteisminio tyrimo teisėjos nutartimi Sigitui Šostakui paskirtos kardomosios priemonės – namų arešto terminą, pakeičiant namų arešto sąlygas. Sigitas Šostakas įpareigotas be teismo leidimo nuo 22 val. iki 8 val. neišvykti iš savo gyvenamosios vietos.

Trakų rajono apylinkės teismui prokurorai jau perdavė bylą dėl kaltinamojo Sigito Šostako sukeltos avarijos, kurioje žuvo 3 žmonės, dar vienas buvo sužeistas.

Kaltinamajame akte rašoma, kad buvęs Trakų policininkas S.Šostakas šių metų vasario 13 d., apie 00 val. 20 min., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (kraujyje rasta 1,09 promilės alkoholio), važiuodamas Vilnius–Kaunas–Klaipėda keliu, Elektrėnų savivaldybės teritorijoje, pažeidė kelių eismo taisykles, viršijo leistiną greitį (važiavo apie 105 km/h), neatsižvelgė į kelio ir metereologines sąlygas, nesilaikė saugaus atstumo, atsiradus kliūčiai jos saugiai neapvažiavo ir susidūrė su pirmąja eismo juosta ta pačia kryptimi važiavusiu automobiliu. Vietoje mirė kitą automobilį vairavęs pilietis Rimgaudas Kazimieras Žukas ir jo žmona Vida Žukienė. Keleivė Audronė Golubovienė nuo patirtų sužalojimų mirė ligoninėje, o jos vyrui Andrejui Golubovui buvo sutrikdyta sveikata.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų