Bendruomenėje „Elektrėnų kraštas“ – diskusija apie Greitosios medicinos pagalbos stoties ateitį

Bendruomenėje „Elektrėnų kraštas“ – diskusija apie Greitosios medicinos pagalbos stoties ateitį

Elektrėnų bendruomenė „Elektrėnų kraštas“ gruodžio 20 d. vykusiame trečiajame valdybos posėdyje padiskutuoti apie Greitosios medicinos pagalbos stoties ateitį pakvietė šios įstaigos vadovą Kristijoną Kamenecką.

Bendruomenės „Elektrėnų kraštas“ inf.

 

Paskutiniame savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas didelį atgarsį visuomenėje sukėlęs sprendimas „Dėl Greitosios medicinos pagalbos stoties pavadinimo pakeitimo ir įstatų įtvirtinimo“. Dėl informacijos apie pokyčius ir jų pasekmes trūkumo minėtame posėdyje Elektrėnų bendruomenė „Elektrėnų kraštas“ kreipėsi į savivaldybės tarybos narius su prašymu šio klausimo nagrinėjimą nukelti, tačiau sprendimas buvo priimtas.

Apie tai, kas laukia elektrėniečių po šių pokyčių, „Elektrėnų kraštas“ pakvietė padiskutuoti Greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) direktorių K. Kamenecką.

Bendruomenės valdyba išsakė K. Kameneckui gyventojų nuogąstavimus dėl to, jog naujosios paslaugos gali būti mokamos, ir dėl to, kad pokyčiai gali pabloginti galimybes gyventojams gauti medicinos pagalbą.

GMPS vadovas kalbėjo apie tai, jog nuo naujųjų metų greitosios dispečerinės tarnybos veiks centralizuotai, jau dabar apie 60 proc. iškvietimų gaunami per centralizuotą tarnybą, tad uždarius dispečerinę Elektrėnų GMPS, atsirado laisvų patalpų, kuriose galima būtų teikti elektrėniečiams reikalingiausias pirmojo lygio sveikatos priežiūros paslaugas.

Antruoju klausimu „Elektrėnų krašto“ valdyba svarstė pareigų pasiskirstymą pagal keturias kryptis. Taigi Elektrėnų bendruomenės veiklos prioritetai bus tokie:

1. Probleminių klausimų sprendimas ir piliečių interesų atstovavimas;

2. Socialinė veikla ir paslaugos;

3. Švietimas, sportas, kultūra;

4. Viešieji ryšiai, projektai, bendradarbiavimas.

„Elektrėnų kraštas“ ir ateityje rengs diskusijas su Elektrėnuose veikiančių įstaigų vadovais, valdžios atstovais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų