Bendrovės darbuotojams draugiją palaiko šerniukas paklydėlis

Bendrovės darbuotojams draugiją palaiko šerniukas paklydėlis

Už Kazokiškių kaimo įsikūrusioje bendrovėje linksma: uodegas čia vizgina ne tik šunys, bet ir mažas kriuksintis šerniukas.

Ineta BRICAITĖ

Jis prieš pusantro mėnesio į teritoriją atkeliavo su šunimis. Dabar šerniukas įsijautė į šunų vaidmenį – su jais žvėrelis ėda, bėgioja, kasosi kaip šuo, mėgsta būti glostomas. Darbuotojai juokauja, kad tuoj ir loti pradės.

Atrodytų, kad šunys ir šerniukas – neišskiriami draugai, tačiau jie kartais susipeša, ypač šunys pavydi šerniukui žmonių rodomo dėmesio.

Paparčių girininkijos girininkas Aidas Stepankevičius sakė net pats nežinantis, kaip su gyvūnu būtų geriausia elgtis. „Jei paleis į mišką – jis žus,“ – teigė A. Stepankevičius. Girininko manymu, kai prasidės ruja, gyvūnas pats išeis į mišką, todėl galima jį toliau auginti, tačiau dar viena problema – suaugęs gyvūnas gali būti agresyvus. „Šernas yra laukinis gyvūnas ir negali žinoti, kaip jis pradės elgtis,“ – sakė A. Stepankevičius.  Pasak girininko, šerniuko mama tikriausiai buvo nušauta, todėl gyvūnas ir atbėgo paskui šunis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų