Beižioniečiai – gerumo ambasadoriai

Beižioniečiai – gerumo ambasadoriai
2010 metai buvo paskelbti  Europos kovos su skurdu ir socialine atskirtimi metais. Europos Sąjungoje skursta beveik 80 milijonų žmonių. 19 milijonų iš jų – vaikai.

Skurdą ne visada  lengva pastebėti, tačiau kas šeštas iš mus supančių žmonių gyvena skurde. Tai gali būti jūsų kaimynas, bendradarbis, net draugas ar giminaitis. Skurdas labiausiai gresia moterims, jaunimui, pagyvenusiems, nenuolatinį darbą dirbantiems žmonėms, migrantams.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įsteigė tris apdovanojimus „Gerumo ambasadorius“. Vienas iš jų suteiktas Beižionių bendruomenei. Todėl praeitą savaitgalį beižioniečiai susirinko pasidžiaugti savo indėliu mažinant skurdą. Sveikinome Beižionių seniūnijos ūkininkus, kurie išaugintą prieauglį dovanojo kitiems žmonėms. 9 telyčios, 1 kumelaitė, 20 avyčių, 40 žąsiukų padovanota Beižionių, Aukštadvario, Semeliškių, Pastrėvio, Kazokiškių gyventojams, daugiavaikėms šeimoms. Šešetą vaikų auginanti mama iš Semeliškių nuoširdžiai padėkojo beižioniečiams už padovanotą karvę. Susirinkusieji galėjo pamatyti save foto parodoje ir metraštyje.
Po to klausėmės Kazokiškių kapelos „Kazokynė“ dainų, smagių melodijų. Dėkojame kapelos vadovui Ričardui Ramanauskui, kapelos vyrams, kad rado laiko atvykti į kitą savivaldybės kraštą. O beižioniečiai gali didžiuotis, kad tapo „Gerumo ambasadoriais“, kad skurdą ir socialinę atskirtį lengviau įveikti kartu.

Vilmandas Palčiauskas
Bendruomenės pirmininkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų