Asmuo, įtartas vagystėmis, suimtas

2011 m. naktį iš spalio 4 į 5 dieną Vievyje buvo apvogtas gyvenamasis namas, 7 dienos rytą Vievyje, įsilaužus per langą, apvogtas butas ir pasikėsinta apvogti uždarąją akcinę bendrovę. Lapkričio 11 d., apie 16.00 val., iš Semeliškėse esančios parduotuvės pavogti alkoholiniai gėrimai ir maisto produktai. 15 dieną, apie 15.00 val., iš tos pačios parduotuvės vėl pavogti alkoholiniai gėrimai.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

 

Dėl visų šių vagysčių Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate (toliau – Elektrėnų PK) buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. (Vagystė).

Tiriant baudžiamąsias bylas dėl nusikaltimų, padarytų Vievyje, buvo nustatytas įtariamasis – Kietaviškių sen. gyventojas, teistas E.G. (gim. 1990 m.). Atlikus operatyvinius veiksmus buvo įtarta, jog E.G. galėjo dalyvauti ir vagiant iš Semeliškių parduotuvės.

2012 m. sausio 18 d. E.G. sulaikytas Vievyje, o sausio 20 d. teismas jam skyrė kardomąją priemonę – suėmimą dviem mėnesiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų