Artėjant Visų šventųjų dienai policija įspėja gyventojus dėl galimų nusikalstamų veikų

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai artėjant visų Šventųjų dienai ir Vėlinėms įspėja gyventojus būti atsargesniems ir daugiau dėmesio skirti savo turto saugumui.

Išvykstant į kapines būtina apžiūrėti namus, ar nepalikti neuždaryti langai, orlaidės ir balkono durys. Vagys, pasinaudoję tuo, kad žmonės šiomis dienomis išvyksta iš namų, braunasi į butus ir juos apvagia.
Neaplenkia ilgapirščiai ir šalia kapinių pastatytų automobilių, iš kurių vagiami palikti asmeniniai daiktai. Grįžę nuo artimųjų kapų, neretai žmonės braukia ašaras jau ne dėl iškeliavusių į Anapilį, bet radę apvogtą ir nuniokotą automobilį ar gyvenamąjį būstą. 2009 m. Elektrėnų PK buvo registruotos 3 vagystės iš automobilių, paliktų prie kapinių, šiemet įvykdytos 2 tokios nusikalstamos veikos.
Raginame gyventojus užrakinti automobilius, įjungti signalizacijas, uždaryti langus, stoglangius, automobiliuose matomoje vietoje nepalikti rankinių, mobiliojo ryšio telefonų, dokumentų, taip pat atkreipti dėmesį į įtartinus asmenis, pasirodžiusius prie kapinių, automobilių stovėjimo aikštelėse, įsidėmėti jų išvaizdą, transporto priemonę bei jos valstybinį numerį.
Apie asmenis, sukėlusius įtarimą, galima pranešti policijai telefonais: 02, 112 (iš mobiliojo ryšio telefono),  (8 528) 34000.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų