APVA parama saulės parkams jau pasinaudojo daugybė gyventojų

APVA parama saulės parkams jau pasinaudojo daugybė gyventojų

APVA parama saulės parkams sulaukia itin didelio gyventojų susidomėjimo. Jos tikslas – skatinti naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius, kurie yra saugūs aplinkai. Pasinaudojus parama galima įsigyti saulės parko dalį, todėl ja gali pasinaudoti ne tik privačių namų, bet ir daugiabučių gyventojai. Šiame straipsnyje apžvelgsime šios paramos programos privalumus ir perspektyvas.

Kam teikiama APVA parama saulės parkams?

Susidomėjimas atsinaujinančiais energijos šaltiniais rinkoje auga, o tai skatina ne tik aplinkosauga, bet ir galimybė sutaupyti. Parama saulės elektrinių įrengimui per kelis pastaruosius metus pasinaudojo nemaža dalis gyventojų, tačiau ne visi turi galimybę montuoti saulės modulius ant pastato stogo. Butų gyventojams nutolę saulės parkai yra bene vienintelė galimybė tapti elektros gamintojais, todėl APVA parama saulės parkams turi itin platų potencialių gavėjų ratą.

Pagal šią programą parama yra teikiama fiziniams asmenims, kurie nuosavybės teise valdo gyvenamosios paskirties nekilnojamąjį turtą. Taigi, teikiamu finansavimu gali pasinaudoti daugiabučių, bendrabučių, privačių namų, sodybų gyventojai. Teikiama parama parko daliai iki 10 kW įsigyti. Tokio galingumo saulės jėgainės pakanka vidutinio namų ūkio elektros poreikiams patenkinti. Už 1 kW galios kompensuojama 323 eurai, tad bendra paramos suma – išties nemaža.

Kodėl verta pasinaudoti APVA parama saulės parkams?

Įsigiję dalį saulės parko, galėsite apsirūpinti švaria elektros energija, sumažinti savo neigiamą pėdsaką aplinkai ir išlaidas elektros energijai. Be to, jums nereikės niekuo rūpintis, nes saulės parko eksploataciją vykdo saulės energetikos kompanijos. Kaip ir saulės elektrinių savininkai, galėsite pasinaudoti elektros energijos pasaugojimo paslauga – tai leidžia sumažinti energijos gamybos netolygumą.

Elektros kaina rinkoje nuolat kinta ir visai neseniai buvo pasiekusi neregėtas aukštumas. Dėl to APVA parama saulės parkams verta pasinaudoti jau šiandien – kuo greičiau tapsite gamintoju, tuo daugiau sutaupysite. Be to, kai elektros kaina rinkoje yra didesnė, investicija į saulės parką greičiau atsipirks.

Dar vienas argumentas pasinaudoti APVA paramos programa yra tas, jog nėra tiksliai žinoma jos trukmė. Tokia parama teikiama jau kelerius metus, tačiau nėra žinoma nei finansavimui skirta suma, nei kiek metų tokia parama dar bus teikiama.

Dėl APVA paramos – didelė konkurencija

Vis daugiau gyventojų atranda saulės energetikos privalumus, todėl konkurencija tarp norinčiųjų pasinaudoti APVA paramos programa – itin didelė. Laimi tie, kurie dėl išmokos kreipiasi pirmiausiai ir atidžiai seka programos terminus dokumentų pateikimui.

Jei APVA parama saulės parkams norite pasinaudoti ir jūs, pasitarkite saulės energetikos kompanija – profesionalai padės greitai ir lengvai pateikti dokumentus bei pasinaudoti paramos programa. Tai puiki galimybė ne tik sumažinti namų ūkio išlaidas elektros energijai, bet ir prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo.

Remiama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų