Šalčininkuose sulaikyti telefoniniai sukčiai iš Elektrėnų

Šalčininkuose sulaikyti telefoniniai sukčiai iš Elektrėnų

Padedant gyventojams, Šalčininkų policija sulaikė telefoninius sukčius iš Elektrėnų, apgaulės būdu išviliojusius iš gyventojų pinigus.

Šalčininkų rajono policijos komisariato inf.

Liepos 22 d. į policiją paskambino nuo sukčių nukentėjęs gyventojas ir pranešė, kad matė automobilį, panašų į tą, kuriuo pas jį buvo atvykęs sukčius pasiimti pinigų. Policijos pareigūnai, dar tęsdami pokalbį su gyventoju, jau ėmėsi veikti. Netrukus buvo sulaikyti sukčiavimu įtariami asmenys. Tai – Elektrėnų rajono gyventojai A. K. (gim. 1991 m.) ir J. U. (gim. 1988 m.). Minėtiems asmenims pateikti įtarimai Baudžiamojo kodekso nustatyta tvarka, teismas leido suimti įtariamuosius 2 mėnesiams.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariate liepos mėnesį buvo užregistruotos keturios nuskalstamos veikos dėl sukčiavimo.

Paskambinę telefonu, sukčiai sakydavo, kad žmonių giminaičiai „papuolė į bėdą“ ir „problemoms išspręsti“ reikia pinigų. Pasinaudoję žmonių stresine būsena, emociniais išgyvenimais, sukčiai iš senyvo amžiaus rajono gyventojų išviliojo gana dideles pinigų sumas. Kadangi vienas sukčiautojas pinigų ateidavo pasiimti asmeniškai, nukentėjusieji apibūdino jo išvaizdą; įsiminė ir automobilį, kuriuo atvyko sukčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų