Šalies mokinių konkurse „Seniausi žmonių gyvenimo pėdsakai“ – pirmi

Lietuvos jaunimo turizmo centras labai dažnai organizuoja įvairius konkursus, parenkamos įdomios temos, tinkančios kiekvienam mokiniui. Kietaviškių mokyklos mokiniai dažnai dalyvauja LJTC organizuojamuose konkursuose.

Visai nesenai šalies mokiniams buvo paskelbtas konkursas „Seniausi žmonių gyvenimo pėdsakai“. Mūsų mokykloje yra kraštotyros muziejus, įvairių klasių mokiniai lanko kraštotyrininkų būrelį „Klėtelė“, turime sukaupę nemažą radinių kiekį, domimės archyvine medžiaga. Tema „Seniausi žmonių gyvenimo pėdsakai“ mums patiko, tad nutarėme pasižiūrėti, ką mes galėtume parašyti šia tema. Peržiūrėjus archyvinę medžiagą, radinius,  kraštotyros darbus, supratome, kad šiai temai turime tikrai daug medžiagos. Kadangi tuo pat metu buvo organizuojama keletas įvairių konkursų, tad prie šios temos padirbėjo tik keli mokiniai. Vieniems sekėsi geriau, kitiems – blogiau. Buvo darbelių nuo kelių eilučių iki rimtesnių apibendrinimų. Atrinkome vieną darbelį, jį papildėme  nuotraukomis, skenuota dokumentine medžiaga ir išsiuntėme į Vilnių. Nudžiugome, kai buvome pakviesti į konkurso rezultatų aptarimą, o Vilniuje išgirdome dar geresnę naujieną – mums skirta pirmoji vieta tarp šalies mokyklų. Gavome pirmojo laipsnio diplomą, padėkos raštą darbo vadovui ir asmeninių dovanų darbo autoriui Mantvydui Tamkutoniui.
Džiaugiuosi aš, džiaugiasi ir mano mokiniai, kad mūsų kuklūs darbeliai yra labai gerai įvertinti. Noriu pakviesti ir kitų mokyklų mokinius ir mokytojus, prijaučiančius kraštotyrai, užsukti į tinklalapį www.ljtc.lt  ir sudalyvauti čia skelbiamuose konkursuose.

Danutė Gudelienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų