Akcija „Darom 2010“ Semeliškėse

Akcija „Darom 2010“ Semeliškėse
Balandžio 16 diena Semeliškių vidurinėje mokykloje buvo ypatinga:  mokiniai su mokytojais prisijungė prie visiems gerai žinomos akcijos „Darom 2010“.

„Labai gerai, kad daromos tokios akcijos. Jos sujungia žmones pasidarbuoti bendram tikslui, švarinti gyvenvietes ir taip skatina mažiau šiukšlinti“,- pasakojo 10 klasės mokinė Evelina Ščerbavičiūtė.
Susirinkusių mokinių užsibrėžtas tikslas buvo sutvarkyti mokyklos teritoriją, ežero pakrantes, renginių aikštelę prie ežero, J. Basanavičiaus gatvėje esantį šlaitą, prekybos aikštelę ir teritoriją prie autobusų stotelės, kuri yra netoli malūno, visa tai – labiausiai užterštos Semeliškių miestelio vietos. Įpusėjus dienai tikslas buvo pasiektas.
Iš viso susirinko apie 90 žmonių, kuriuos pirštinėmis ir  šiukšlių maišais aprūpino miestelio seniūnas Vytas Barzdaitis.
„Akcijoje „Darom 2010“ mūsų mokykla taip aktyviai dalyvavo pirmą kartą. Džiugu, kad mokiniai buvo gerai nusiteikę, aktyvūs ir atėjo pasiruošę darbui, atsinešė įrankius. Manau, kad kitais metais vėl dalyvausime tvarkant aplinką“,- įspūdžiais dalinosi vykusios talkos koordinatorė ir Semeliškių vidurinės mokyklos mokytoja Snieguolė Klimovičienė.

Julija Rusakovaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų