Vievio rikio turnyre nugalėjo elektrėniškiai

Vievio rikio turnyre nugalėjo elektrėniškiai

Liepos 20 d. jau keturiasdešimt penktą kartą buvo minimos tarptautinės šachmatų dienos paminėti Elektrėnų savivaldybės gyventojai buvo kviečiami į „Vievio rikio“ šachmatų turnyrą Vievio kultūros centre. Turnyrą organizavo Nijolė Leonavičienė, o jame teisėjavo šaškių didmeistris Anatolijus Šugajevas.

Ineta BRICAITĖ

Jis pasirūpino visa įranga, būtina šachmatų bei šaškių žaidimams. Apdovanojimus nugalėtojams steigė Vievio kultūros centras.

Šaškėmis ir šachmatais žaidė keturiolika dalyvių, iš jų – tik viena moteris – Vlada Kibarienė. Jauniausi dalyviai – vieviečiai Vilius Korsakas ir Oskaras Steponkus. Jie šiemet pradės lankyti pirmąją klasę. Pirmąją vietą šaškių varžybose laimėjo veteranas Juozas Žydelis iš Elektrėnų. Geriausiu šachmatininku pripažintas Edmundas Einoris – šios srities daugkartinis Lietuvos čempionas. Jis taip pat atvažiavo iš Elektrėnų. Apdovanoti buvo ne tik laimėtojai, bet ir jauniausi varžybų dalyviai.

„Vievio rikio“ turnyro organizatorė sakė labiausiai besitikinti, kad kitais metais į jį suplūs dar daugiau žmonių ne tik iš Elektrėnų savivaldybės, bet ir iš kaimyninių savivaldybių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų