Triumfas dailės olimpiadoje

Triumfas dailės olimpiadoje

Albina SIDARAVIČIENĖ

Vasario 24 d. vyko Elektrėnų savivaldybės mokyklų mokinių dailės olimpiados II etapas. Tema „PILIAKALNIAI: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizijos“. Dviejose amžiaus grupėse : 8–10 kl. ir 11–12 kl. iš viso dalyvavo 6 mokiniai, ir visi iš Vievio. Kyla klausimas, kodėl ne visų mokyklų mokiniai dalyvavo, bet tai, matyt, pačių mokinių ir jų mokytojų sprendimas.

Suskaičiavus rezultatus, nutarta, kad 8–10 kI. mokinių amžiaus grupėje:

I vietą – Eglė Braževičiūtė, Vievio meno mokyklos mokinė.

11–12 kI. mokinių amžiaus grupėje:

I vietą – Darius Grinevičius, Vievio meno mokyklos mokinys.

Abu nugalėtojus olimpiadai sėkmingai ruošė Vievio meno mokyklos mokytojas Augenis Kasputis. Komisija nutarė, kad į III olimpiados etapą vyksta Vievio meno mokyklos mokinys D. Grinevičius. Svarbiausi olimpiados laimėjimai pelnytai nukeliavo į Vievio meno mokyklą. Džiaugiamės jų sėkme.

VMM direktoriaus pavaduotojos ugdymui Adelės Kasputienės teigimu, dalyvauti olimpiadoje yra sudėtinga. Tai pareikalauja ir iš mokinio, ir iš mokytojo daug laiko ir papildomo darbo. Ji paaiškino, kad norint dalyvauti olimpiadoje, reikia atlikti nemenkus namų darbus.

Dalyvis į olimpiadą privalo atvykti iš anksto pasiruošęs ir turėti: a) vieną arba du neįrėmintus autorinius kūrybinius darbus (ne didesnius kaip A2 formato), b) savo kūrybinės veiklos aplanką (A4 formato), c) darbo kūrimui (pasirinktinai) reikalingas priemones: pieštukus, guašą, tušą, pasteles, teptukus, indelį vandeniui ir kt.

Per olimpiadą mokinys turi atlikti praktinį kūrybinį darbą, tam skiriamos 3 valandos.

Dalyvis, baigęs kūrybinę veiklą, darbą eksponuoja nurodytoje vietoje kartu su namų darbu ir kūrybinės veiklos aplanku.

Mokinys žodžiu pristato komisijai autorinį(-ius) kūrybinį(-ius) darbą(-us) ir per olimpiadą sukurtą praktinį kūrybinį darbą. Pristatymo trukmė – iki 3 minučių. Pristatyme dalyvauja visi mokiniai ir, pagal galimybes, jų vadovai. Taigi kelias į olimpiados prizininkus darbu grįstas.

Sveikiname olimpiados prizininkus bei jų mokytojus ir linkime kūrybinio įkvėpimo, sėkmės III etape.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų